in

Yılan Büyüsünü Kim Yapar?

Birbirini çok seven çiftler bir anda düşman gibi görmeye başlarlarsa kendilerine yılan büyüsü yapılmasından şüphe ederek yılan büyüsünü kim yapar diye sormalıdır. Bu büyü insanların ilişkilerini sorgulamalarına dahi fırsat bırakmayacak kadar güçlü bir büyüdür. Büyülenen insanlar birbirlerini yılan gibi görmeye başlarlar ve biran önce uzaklaşmanın yollarını ararlar. Evli çiftler bu büyüye maruz kaldıklarında gözleri hiçbir şey görmez ve ne çocuklar ne aileler bu ayrılığa engel olamaz. Yılan büyüsünü çifti çekemeyen insanlar uygulayabileceği gibi evli erkekte gözü olan bir diğer kadın da yapabilir ki bu en öne çıkan neden olmaktadır. Büyünün çok güçlü olması ve çok çabuk tesir etmesi yuvayı dağıtmak isteyenlerin özellikle bu büyüyü seçmelerine neden olmaktadır.

Yılan Büyüsü Yapanlar

Birilerini ayırmayı kafaya koymuş olan kişiler tez bir ayrılık sağlamak amacıyla yılan büyüsünü kim yapar arayışına girerler. Bu büyü kesinlikle kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri bir uygulama değildir. Çok güçlü bir kara büyü uygulamasıdır ve bu büyü ile şeytani cinler devreye sokulur. Uygulaması çok zor olan yılan büyüleri ancak işinin ehli medyumlar tarafından yapılabilir.

Medyumlar yılan büyüsü yaparken vefk yönteminden faydalanırlar. Vefk hazırlanırken söylenen tılsımlar sayesinde şeytani cinler harekete geçer ve büyülenen insanların düşünce sistemlerini etkilemeye başlarlar. Vefk bir kağıdın üzerine hazırlanır ve ayrıca kağıda büyülenecek kişi ya da kişilerin isimleri yazılır. Vefk hazırlama süreci bittikten sonra yılanın kullanılacak olan parçası kağıdın üzerine konulur ve kağıt katlanarak bir muska hazırlanır. Katlamanın kare şekilde yapılmasına dikkat edilir. Yanlışlıkla kağıt üçgen şeklinde katlanırsa yılan büyüsünün tam aksi yönde etki etmesi söz konusu olabilmektedir.

Hayvanla Yapılan Büyüler

Kara büyü uygulamalarında canlı ya da ölü hayvan parçalarının kullanılması çok yaygındır. Domuz yağı kullanılarak yapılan kara büyüler çok kuvvetli ayırma büyüleridir ve ayırma amacıyla yapılan yılan büyüsünü kim yapar sorusu da  çok sorulmaktadır. Bu büyünün uygulanması nedeniyle hem sevenler birbirinden ayrılabilir, hem evlilikler yıkılabilir hem de aile bireyleri birbirine düşman edilebilir. Kötü niyetli ve tehlikeli olan bu uygulamalardan insanların uzak durması tavsiye edilir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Büyü çok günah arkadaşlar medyum Burak yapmıyor zaten kendisi tılsım celb humayli yapıyor çok güvenilir bir medyum 0 553 371 89 94 numarası bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yüzde 100 Etkili Geri Getirme Büyüsü