in

Yıkılan Yuvayı Yeniden Yapma Büyüsü

Eşlerin Arasını Düzeltme Büyüsü

Halk arasında yuva yıkılması evli insanların ayrılması olarak tanımlanmaktadır. Eşler arasındaki anlaşmazlıklar eğer evli kişilerin çocukları varsa onların da ortada kalması olarak bilinir. Bu gibi durumlarla karşılaşan evli kişiler yuvalarının yıkıldığını belli etmektedirler. Birçok insanın ‘’ yuvamı yıktın, yuvan yıkılsın ‘’ beddualarıyla da karşılaştığımız gerçeğini unutmamak gerekir. Evliliklerini başka insanlar sebebiyle bitirmek üzere olan eşler ya da tamamen ayrılanlar yıkılan yuvayı yeniden yapma büyüsü ile ilgilenmeye başlıyor. Peki, yıkılan yuva geri nasıl yapılır?

Medyumlardan Destek Alın

Yıkılan bir yuvanız varsa ve mutlu yuvanızı başka kişilerin yuvanıza el atmasıyla bozulması sağlanmış ise aslında eşler arasında bir anlaşmazlık olmayabilir. Örneğin; dışarıdan bir insanın evli olmanıza rağmen ortalığı karıştırırcasına aile içi kavgalara sebep olmuş ise bu durumdan en çok zarar görenler çocuklar olmaktadır. Çocuklar kadar eşler de bu duruma anlam veremeyebiliyor. Yıkılan yuvayı yeniden yapma büyüsü ise oldukça etkili ve yeniden mutlu bir aile tablosu oluşturmak için tercihiniz olabilir.

Medyumlar genelde akla gelebilecek tüm iyilikler ve kötülükler için büyü yapabilmektedirler. Büyü yapabilmek için mutlaka işini iyi bilen bir medyum bulmanız gerekir. Şuan için doğru adrestesiniz ve yıkılan yuvanızı geri toparlamak için medyum numaralarımızı aramanız sizin için geri dönüşü muhteşem olan bir süreç haline gelecektir.

Yıkılan Yuva Büyüsü Başka Kişiler Tarafından da Yaptırılabilir

Ayrıldıktan sonra gurur meselesi yapan çiftler yuvalarının yeniden inşa edilmesi için bir adım atmak istemezler. Aslında içlerinden keşke ayrılmasaydık ümidi yaşatıyor olsalar da yıkılan yuvayı yeniden yapma büyüsü evli çiftlerin yakın aile dostları tarafından da yapılabilmektedir. Örneğin; siz kaynanasınız ve çocuğunuzun boşanmasından hiç memnun değilsiniz. Ortada kalan torunlarınız bu durumdan oldukça etkileneceği için içiniz rahat etmiyorsa medyumdan destek alabilirsiniz.

Eşleri Barıştırma Büyüsü Yapılır

Medyumla görüşmenizde ayrılan çiftlerin yeniden evlenmesini talep edebilirsiniz. Medyum ise bu duruma yaklaşırken eşleri barıştırma büyüsü ile ilgilenmeye başlar. Sizleri bu konuda bilgilendirir ve onay vermeniz durumunda işlemleri yapar. Sonucunda ise size muska gönderir ve ayrılan çiftler yeniden barışarak mutlu, huzurlu yuvalarını yeniden kurarlar.

Evlilik Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar aşk, ve evlilik için sık sık kullanırlar. Evlilik için büyü yöntemini kullandığınızda amacınıza ulaşacaksınızdır. Evlilik Büyüsü için mutlaka medyuma gitmelisiniz medyuma gittiğiniz de bu büyü için sizin üzerinize bir muska yazacaktır. Bu muskayı sevgiliniz var ise onun evinde kimsenin görmeyeceğim bir yere saklamalısınız. Eğer hayatınızda biri yoksa bu muskayı siz taşımalısınız. Bu şekilde büyü yönteminin işe yaradığını göreceksiniz. Büyü yöntemini uygulandıktan sonra kısa süre içerisinde amacınıza ulaşırsınız. Büyü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiç bir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyü yöntemini siz kendiniz yapmaya kalktığınızda tüm olumsuz özelliklerinden siz de zarar göreceksinizdir. Bu yüzden mutlaka ama mutlaka medyuma gitmeye dikkat etmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de büyü yapıldıktan sonra sevgiliniz ya da hayatınızdaki kişi size karşı artık ciddi düşünceler beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde kısa zamanda sevdiğiniz kişiden evlenme teklifi alırsınız. Eğer hayatınızda biri yok ise kısa zamanda evleneceğiniz kişi ile bu büyü sayesinde karşılaşacaksınızdır. Bu şekilde kişiler amaçlarına ulaşırlar ve kısa zamanda evleneceklerdir. Bu büyü ne kadar güçlü bir büyü yöntemi olsa da belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tesiri bitince büyünün de hiç bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Kocamla aramız bir süredir kötü gidiyordu. Ben de neden böyle oluyor diye eşimle konuşmayı denedim. Ama Kocam hiç bir şekilde benimle konuşmak istemedi tam tersine boşanmak istediğini söyledi. Ben de neden böyle bir karar verdiğini anlamak için kocamı takip ettim. Sonra bir baktım başka bir kadınla görüşüyor meğer beni aldatıyormuş. Benden bu yüzden, vazgeçmiş. Ben de sürekli olarak bu kadını araştırmaya başladım onları nasıl ayırırım diye düşündüm durdum. Bir şekilde kadının kocamdan uzaklaşmasını sağlama gerekiyordu. Tekrar kocamla bir araya gelmemiz için her şeyi yapmaya razıydım. Sonra bir türlü çıkar bir yol bulamadım ve medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma giderek yıkılan yuvamı kurtarmak için celb yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan sonra Kocam birden benimle konuşmak istediğini söyledi. Kocam hata yaptığını beni çok sevdiğini ve boşanmaktan vazgeçtiğini söyledi. Resmen benden af diledi. Kadını bırakıp bırakmadığını öğrenmek için bir süre daha onu takip ettim ve gerçekten artık o kadınla da görüşmüyordu. Gerçekten celb işe yaratmıştı. Kısa zaman içerisinde bu celb sayesinde yuvamı kurtarmış oldum. Eğer bu celbi yaptırmasaydım hala Kocam o kadınla görüşmeye devam edecekti ve biz kesin boşanmıştık. Bu celbi iyi ki yaptırmışım bu celb olmasa yuvam yıkılacaktı. Celb Yaptırmak iyi ki aklıma gelmiş şimdi kocamla birlikte mutlu yuvamızı yaşamaya devam ediyoruz. Çok şükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Uzaktaki Sevgiliyi Yakınlaştırma Büyüsü

Karı Koca Arasında Güven Büyüsü