in

Tırnak Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişinin kalbini kazanabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Özellikle büyüler bu amaçla çok fazla tercih edilmektedir. Büyü yönteminin gücü ve tesiri büyük olduğu için kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacak ve size karşı duyguları oluşacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Tırnak büyüsü kişinin kendine ait olan tırnak üzerine yapıldığı için diğer büyülere göre çok daha kuvvetlidir ve kısa süre içerisinde etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. Bu büyünün yapımı aynı zamanda gücünden dolayı oldukça zor ve tehlikelidir. Bu yüzden  kişiler mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmelilerdir. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz etkileri sizi sarmaya başlayacaktır ve siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir.

Tırnak Büyüsü Yapımı

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kişiye ait bir tırnak parçasını da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kişiye ait olan tırnak üzerine büyü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Tırnak büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için anında kişi üzerinde etkileri görülmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi ile size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Özellikle büyü kişiye ait olan bir tırnak üzerine yapıldığı için çok daha hızlı bir şekilde etki eder ve tesiri de diğer büyülere göre çok daha uzun sürecektir.

Tırnak Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Tırnak büyüsü gibi güçlü aşk büyülerinin tesiri de çok uzun sürmektedir. Bu büyü tesiri uzun sürse de mutlaka ara sıra bu süre kontrol edilmelidir. Kişinin size karşı olan davranışlarından büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceğini görebilirsiniz. Kişi size soğuk davranmaya başladığında büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ancak medyum büyünün kişi üzerinde tekrar etkili olmasını sağlayacaktır. Büyü gene aynı şekilde yapıldıktan sonra kişi de gene büyünün etkisi altına gireceği için size karşı oldukça iyi davranmaya başlayacak ve tekrar sizi sevecektir. Tırnak büyüsü bu şekilde yeniletilmektedir. Büyü yeniletildikten sonra kişi ile gene birlikte olacaksınızdır. Fakat büyü yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde sizi terk edecek ve normal hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden büyülerin devamlılığı için mutlaka tesir süreleri sürekli olarak kontrol edilmelidir. Ancak bu şekilde büyülerin devamlılığını ve kişi üzerindeki etkisinin devamını sağlayabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tırnak büyüsünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum ancak kişi üzerindeki büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Tırnak büyüsü bozulması için mutlaka üç harflilerin gücünden yararlanılmaktadır. Bu varlıklar ancak kişi üzerindeki büyünün etkisiz hale gelmesini sağlayacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü bozulamaz. Ayrıca siz kendiniz de büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyüyü siz bozmaya kalktığınızda bu kez büyü sizi sarmaya başlayacaktır ve siz büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan sonra  sanki hiçbir şey olmamış gibi hiçbir şeyi hatırlamaz ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecek, sizi de kısa süre içerisinde unutacak ve terk edecektir. Tırnak büyüsü bozulması zor bir büyü olduğu için tehlikeleri de büyüktür. Özellikle büyünün bozulmasında kullanılan üç harfliler insanlara musallat olabilmektedir. Bu yüzden kişiler hiçbir şekilde büyünün yapımı ve bozulması için kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar.

Tırnak Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü ile ilgili sürekli olarak ayetler yer alır ve büyünün ne kadar kötü bir amaç olduğunu anlatır. İnsanlar iyi bir amaç için bile büyü yöntemini kullandıklarında aslında günaha girmiş olurlar. Çünkü büyü yöntemini kullandığınızda karşınızdaki kişiyi istemediği şekilde değiştirmeye başlarsınız. Bu da onun kaderini etkiler. Yani siz büyü yöntemini kullandığınız da Allah’ın yazdığı kadere karşı gelmiş olursunuz ve yenisi yazmaya çalışırsınız. Bu da dinimizdeki en büyük günahlardandır. Bu yüzden büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullandığınız da günaha girmiş olursunuz. Günaha girdiğiniz de öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yöntemi kullanmanızı size asla tavsiye etmiyoruz bizde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Daha farklı günah olmayan yollar ile sevgiliniz ile mutlu olmalısınız.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Her büyünün bazı acı sonuçları olabilir aslında bunlar bilgilendirme amaçlı olsa da bence teşvik gibi olmuş bu yazılarınız. Büyüden daha ehemmiyetli olaylar var mesela celp vefk hamaylı gibi hem de daha etkili ve muska olarak takıyorsunuz bu konuda medyumların arasında Burak hocayı tek geçerim 0553 371 8994 bu adam size yardım eder büyüye kaçmayın netice almak isteyen Burak beye gitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kabala

Düğüm Büyüsü ile Bağlama

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü