in

Soğukluk Büyüsü

Soğukluk büyüsü daha çok kuvvetli insan ilişkilerinin birbirlerinden kopması için yapılmaktadır. Art niyetli kişilerin ya da çekemeyen kişilerin bu samimi olan kişiler için yaptırdığı büyüler medyumlar tarafından gerçekleşir. Medyum haricinde bilinçsiz kişileri ya da abdestsiz kişilerin böyle bir büyüyü evde tek başına ya da birkaç kişiyi yanına alarak yapmasının imkanı yoktur.  Soğukluk büyüsü yapılan kişi en samimi olduğu kişi ile aralarında herhangi bir sebep olmadan kendi düşünceleri ile kişiden uzaklaşmaya başlar. Uzaklaşma büyüsü olarak da tabir edilebilmektedir. Peki, soğukluk büyüsü nasıl anlaşılır?

Sevdiğiniz bir insan ile mutlu, huzurlu, keyifli anları sürekli beraber birliktelik içerisinde yaşarken ani gelişen bir takım olaylarla sarsılabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi belki de bir başkası seviyor olabilir. Sizden ayrılmasını isteyerek büyü yaptırabilir ve bu kişiye kendisi hakim olmak isteyebilir. Bu nedenle sizden aniden soğuyan sevgilinizi yargılamak yerine üzerinde büyü mü var diye bir medyum ile görüşerek bunu netleştirmenizde fayda olacaktır.

Soğukluk büyüsü aile içerisinde insanlara da yapılabilmektedir. Kardeşler birbirinden uzaklaşabilir, anne çocuğundan soğuyabilir ve daha fazla kişileri bir araya getirerek düşünebilirsiniz.

Soğukluk Büyüsünü Yaptıran Belli Olur mu?

Medyum hocamızla görüşerek size kimin büyü yaptırdığını az çok medyumun size tarifi ile mümkün kılabilmektesiniz. Örneğin; medyum ‘’ siyah saçlı, kilolu, kısa saçlı, çekik gözlü ‘’ birisi size soğukluk büyüsü yaptırmış diyebilir. Kesin ve net bilgileri size aksetmez ancak, tarifinden yola çıkarsanız kimin olduğunu da asla bulamazsınız. Çünkü verilen mesaj tamamen ihtimaller üzerine değerlendirilmektedir. Tarif edilen kişiden belki de etrafınızda onlarca kişi bulunabileceği için kimden şüphe ettiğiniz açıklığa kavuşmaz.

Soğukluk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bunu kendi başınıza yapmanız gereksiz olduğu için böyle bir paylaşımın burada yapılması da doğru değildir. Sadece ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından yapılan bir süreçtir. Kendi başınıza yapsanız bile boşuna emek sarf edeceğiniz gibi aynı zamanda ters tepmesi ile sarsılabilirsiniz. Bu nedenle böyle büyüleri sadece  alanında uzman kişiler yapabilirler.

 

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
 1. bugün kız arkadaşım beklemediğim bir hamle yaparak benden ayrıldı. Herşey gayet iyiyken ani gelişen bu süreç bir büyü olabilir mi? 2 yıldır sevgiliydik. Ayrıca hiç bir şekilde kendisine hatam olmadı. HAtta kendisi de hatamın olmadığını ama ayrılmak istiyorum dedi. Bildiğim kadarıyla ani olan şeyler büyü belirtisi oluyormuş. Bunu kim anlayabilir ben kız arkadaşımdan ayrılmak istemiyorum bana bişeyler söyleyin nolur çıkmaza girdim

  • bu konuyla ilgili medyum burak öneriliyor birçok yerde. numarasını biliyorsanız arayın yardımı dokunur belki.
   BU ARADA SON ZAMANLARDA GÜNCEL OLARAK MEDYUM BURAK HOCAYA ÇALIŞMA YAPTIRANLAR VAR MI?

   • merhaba cazime,
    güncel olarak ben bu konuyla ilgili medyum burakla görüşenlerdenim ve işlem yaptıranlardanım. eşimin bana uzak durması nedeniyle bazı sıkıntılarımız vardı onları aşmak adına burak hocaya durumumu anlattım kendisi aşk celbi yaptı. Yaklaşık olarak 40-45 gün önce yaptırmıştık şimdi eşim baya ilgili soğukluk, uzaklaşma gibi hareketlerde bulunmuyor. Muhtemelen birisi büyü yptırmış herhalde üzerimize sanırım bozuldu büyü de. bende ısrarla medyum burak’ı tavsiye ediyorum.

 2. arkadşalar tavsiye ederken keşke telefon numarasını da verseniz medyum burak’ın çünkü o an ihtiyaç olabiliyor. Neyse ki benim telefon rehberimde kayıtlı aramak isteyenler olabilir. 0553 371 89 94 bu numaradan iletişim kurabilirsiniz medyum burak ile.

 3. hocam merhaba size bir sorum olacak. ben 3 aylık evliyim. evimiz kira ve eşimin ailesine çok yakın oturuyoruz. özellikle annesi ve babası sürekli bizim eve geliyorlar. gelmedikleri günlerde de bizi evine davet ediyor kocam da sürekli gitmeyi istiyor. Yani inanırmısınız her allahın günü ben eşimin ailesiyle yüz yüze gelmek durumunda kalıyorum. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. evde var mı yok mu demezler gelir giderler yer içerler birgün olsun da eve harç görelim demezler. eşim zaten asgari ücretle çalışan birisi kırk kanaat geçiniyoruz. ayrıca sadece mesele bu değil hergün yüz göz olmak istemiyorum. ben evimden de kendimden de kocamdan da soğumalarını istiyorum bizi rahat bıraksınlar artık. evimi uzak bir yere taşımak istiyorum kocam istemiyor napacağımı şaşırdım valla. lütfen bana bu konuda yardımınız dokunur mu ona göre sizinle iletişime geçeceğim. Şimdiden teşekkür edioyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yüzde 100 Etkili Geri Getirme Büyüsü

Kaynanayı Evden Soğutma Büyüsü