in

Sevgilileri Barıştırma Büyüsü

Barıştırma Büyüsü

Aşk dünyanın en özel duygusudur. Aşk üzerine kurulan ilişkiler her zaman yolunda gitsin istenir. Hayatın her zaman aynı çizgide gitmediği, inişleri ve çıkışları olduğu görülür. Bu durum aşk ilişkileri için de geçerlidir. Aşk ilişkilerinde de çiftler zaman zaman zor dönemler geçirirler ve ayrılık aşamasına kadar gelebilirler. Araları bozulan çiftlerin arasını düzeltmek amacıyla sevgilileri barıştırma büyüsü yapılabilir. İlişkinin devamını isteyen çiftlerden birisi diğerini barışmaya ikna etmek amacıyla bu büyüyü talep edebilir. Barıştırma amaçlı yapılan büyüler içlerinde art niyet barındırmazlar. Bu büyüler muhabbet büyüleri kapsamındadır. Muhabbet büyüleri ak büyüler içinde yer alır ve insanların menfaatine olan uygulamalar olarak kabul edilir. Zararsız kabul edilen bu uygulamalar toplum tarafından da kabul edilir ve yaygın olarak uygulanır. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, muhabbet büyüleri başka insanlara zarar vermediği düşünülen uygulamalardır. Her büyü uygulamasında medyumlar devreye ruhani varlıkları sokarlar. Ruhani varlıklar büyü yapılan kişinin iradesini kontrol altına alırlar ve düşüncelerini yapılan büyünün amacı doğrultusunda değiştirmeye başlarlar. Bu süreçte kişide birtakım ruhsal ve fiziksel sorunlar yaşanacaktır fakat bunlar hafif ve geçicidir. Kara büyülerde ise devreye şeytani varlıklar sokulur. Bu varlıkların büyülenen kişi üzerindeki etkileri çok daha ciddi boyuttadır. Eğer kişi kendisine bir büyü yapıldığını anlamaz ve bozdurma yoluna gitmezse etkiler kalıcı psikolojik ve fiziksel arazlara yol açabilir.

İlişkilerde Yaşanan Sorunlar

Sorun yaşanmayan bir ilişki yoktur. Aşk birbirinden farklı karakterlere sahip iki insanı bir araya getirir. İlk günlerin heyecanı geçtikten sonra kişilerin karakter özellikleri karşısındakini rahatsız etmeye başlayabilir ve bunun arkasından huzursuzluklar baş gösterir. Huzursuzluklar artarsa çift ayrılma noktasına gelebilir. Taraflardan birisi için sevgi ağır basıyorsa ve ilişkinin devam etmesini istiyorsa sevgilileri barıştırma büyüsü yaptırarak karşı tarafı ikna yoluna gidebilir. Bu tarz büyüler çiftin arasının bozulmasını istemeyen üçüncü kişiler tarafından da yapılabilir.

Sevgilileri Barıştırma Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Medyum hocalar Vefk çalışası ile sevgilileri barıştırma büyüsü yaparlar. Bu büyü doğru uygulanmazsa kişilerin tekrar bir araya gelmesi yerine iyice uzaklaşmalarına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka işini iyi bilen bir hocayla çalışmak gerekir.

Eşimde Beni Sevsin

Sevgi ve aşk için geçmişten günümüze pek çok kişi büyü yöntemini kullanmıştır. Büyü gücü ile istediğini gibi karşınızdaki kişiyi kontrol edebilir ve iradesini yönlendirebilirsiniz. Bu yöntem çok güçlü olduğu için kişi artık tamamen büyünün etkisine girer. Bu yüzden sizi sevmeye başlayacak ve hareketleri de bu doğrultuda değişiklik gösterecektir. Eşimde beni sevsin isteyen kişiler büyü yöntemlerinden bağlama, aşk ya da sevgi büyüsünü kullanabilirler. Bu büyülerin her biri çok etkilidir ve istediğiniz gibi eşinizin değişmesini ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyülerin yapımı zordur. Bu yüzden doğru bir işlem ve sonuç alabilmek için mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmanız gerekir. Kendiniz herhangi bir şekilde büyü işlemini yapmaya kalkmamalısınız.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Sevgilimle kısa süre önce ağza alınmayacak laflar kullanarak kavga ettik. Sanırım onu çok kızdırdım ve kırdım. Kendimi affettirmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Hatta ona yüzük bile aldım ama o gurur yaptı beni asla affetmiyor. Ben de bu büyü yöntemini denemeye karar verdim. Sizce işe yarar mı merak ediyorum. Başka çarem de kalmadı. Sevdiğim kadınla tekrar birlikte olmak istiyorum biri bana yardımcı olabilir mi?

    • Bende buna benzer bir olay yaşadım kardeşim. Medyum burak hoca var duymuşsundur çok meşhur bir hoca ona gittim ve barışma celbi yaptırdım. Şimdi sevdiğim kadın bana eskisinden daha bağlı ve aşık. Valla biz çok mutluyuz bir daha da ayrılmadık. Şimdi ona evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum. Sende medyum burak hocaya gidebilirsin. Hatta dur numarasını da vereyim sana 0553 371 89 94.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kaşıkla Bağlama Büyüsü