in

Rahmani Medyum

Rahmani Medyum

Büyülü ilimler kendi içlerinde pek çok çeşide ve kategoriye ayrılabilmektedirler. Bu çeşitlerden kimisi iyi niyetlere hitap eden büyülerdir, kimisi ise kötü niyetlere hitap eden büyülerdir. Ancak tabi ki manevi uygulamaların çeşitleri bu iki kategori ile sınırlı değildir. En bilindik büyü çeşitleri rahmani büyüler ve şeytani büyülerdir. Rahmani büyülerin uzmanlarına ise rahmani medyum denilebilir.

Büyüler her ne kadar iki kategoride incelenemeyecek kadar çeşitli olsa da en temel çeşitleri rahmani büyüler ile şeytani büyülerdir. Ancak iyi niyetli veya kötü niyetli olduğu hesaba katılmadan kategorize edilmiş çok sayıda büyü uygulaması da mevcuttur. Mesela kara büyüler, kırmızı büyüler veya süryani büyüleri bu kategorilerden ayrı, başlıca kategorilerdir.

Rahmani Hoca Kime Denir

Tüm bu büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilenleri rahmani büyüler olmaktadır. Rahmani büyüler iyi niyetler ile uygulanan büyü işlemleridir. Bu uygulamalardan alınan sonuçlar da iyi olmaktadır. Rahmani uygulamalar ile zarar vermeye veya çıkar gütmeye yönelik bir büyü yapmak mümkün değildir. Anlayacağınız üzere rahmani büyü işlemleri sadece iyi niyetler ile yapılabilmektedirler.

Rahmani işlemleri yapan medyum hocanın da büyü ritüelini uygularken niyetine dikkat etmesi mühimdir. Çünkü en ufak bir kötü enerji veya iyi olmayan niyet, büyünün tutmamasına sebep olacaktır. Bu nedenle rahmani büyüler yaptıracak kişiler özel olarak rahmani medyum hocalar ile görüşmelidirler. Rahmani hocalar, yaptıkları iyi niyet büyüleri sırasında kendileri de iyi niyetler güderler. Bu sayede büyünün sonuçları beklentilerinizi karşılayacak biçimde olabilir.

Rahmani Büyü Yapan Medyumlar

Rahmani büyüler yapan medyumlar, rahmani büyülerin uzmanları kolay ulaşılabilir kişiler değildir. Günümüzde rahmani uygulamaları hakkıyla yapan medyumların sayısı bir hayli azdır. Onlara ulaşabilmek için gerekli araştırmaların yapılması mühimdir.

Yaptıracağınız rahmani işlem hakkında belli başlı bilgilerden haberdar olmadan rahmani hocalara ulaşamazsınız. Gerekli bilgi dağarcığına sahip olmayan kişilerin sahtekar medyumlar tarafından kandırılması olasıdır. Bu gibi durumlara düşmemek ve gerçek rahmani hocalar ile çalışabilmek için medyum seçiminizi özenle yapmalısınız. Medyum seçiminizi yaparken araştırmalarınız sırasında sitemizdeki bilgi ve püf noktalarından gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Merhabalar, rahmani büyü yaptırmak istiyorum İstanbul’da yaşıyorum. Eşimle 3 yıldır evliyiz ama son birkaç aydır bana karşı çok soğuk davranmakta kendisi. Neden olduğunu bilmiyorum ama eve bile gelmez oldu sürekli dışarıda. Bir başkası olabilir diye korkuyorum. Rahmani bağlama büyüsü duydum çok etkiliymis diye. Rahmani medyum hoca arıyorum bana bir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  2. İyi akşamlar Almanya’dan yazıyorum, ailemin huzuru için rahmani büyü yaptırmak istiyorum güvenilir bir rahmani medyum arıyorum nasıl bulabilirim. Son aylarda evimizde huzurdan eser yok kocam bana çok kötü davranıyor rahmani büyü ile çözebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kişiyi Kolay Aşık Etme Büyüsü

Gerçek Medyum