in

Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Her ne kadar ismi nohut büyüsü olarak telaffuz ediliyor olsa da aslında ‘’ kara nohut büyüsü ‘’ olarak bilinmektedir. Bu büyüyü hangi kategoride değerlendirebiliriz derseniz tamamıyla bağlama büyüsü olarak ele alınabilir. Genellikle terk eden sevgiliyi geri döndürmek için veya evli kişilerden gideni geri döndürmek için uygulanmaktadır. Örneğin; eşlerin arasında anlaşmazlık sorunu ortaya çıkan olumsuz sonuçları ortadan kaldırarak terk edip giden eşi, eşine geri döndürmeyi sağlamaktır.

Muhabbet Büyüsü Olarak Bilinir!

Kişi ya da kişilerin arasındaki muhabbeti arttırmak için de uygulanan bir büyü türüdür. Doğru bir şekilde yapılması durumunda giden kocayı, giden kadını, giden sevgiliyi geri getirmek ve kişiler arasında güçlü bir bağ oluşturmak adına muhabbeti arttırır.

Nohut Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür?

Kara nohut büyüsü olarak biliniyor olsa da aslında kara büyüler sınıfında yer almaz. Tamamıyla iyi niyetle yapılan bir büyüdür. Düşünüldüğü zaman evli çiftlerin arasını yeniden yapmak, birbirini çok seven iki kişinin arasını yeniden yapmak ve sevgi bağını güçlendirmek için yapılmasından dolayı ak büyü sınıfında yer alır.

Nohut Büyüsü Kesin Sonuç Verir mi?

Bahsi geçen nohut büyüsü çok eski yıllardan beridir yapılan hatta günümüzde popüler olan büyülerden birisidir. Gerçekten kara nohut kullanılarak yapılır. Tesirini nohut büyüsü yapıldıktan hemen sonra göstermeye başlar. Etkisini ise iki hafta içerisinde gösterir. Gerçek olan bu büyü doğru kişiler tarafından ele alınarak yapılırsa etkisini büyük oranla yaptıranlar görmektedir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok eski yıllarda siyah renkli nohut tercih edilerek yapılan bu büyünün günümüzde gerçek medyumlar tarafından bildiğimiz nohut ile yapılabildiği gözlemlenmektedir. Ancak kolay temin edilebilen mutfaklarımızın vazgeçilmezi olan nohut bir büyü kategorisinde değerlendirileceği vakit beraberinde riskleri de ortaya getirebilmektedir. Büyülerden anlamayan, dini bütünlüğe sahip olmayan kişilerin denemeye kalkması pek tavsiye edilmez. Nohut büyüsü yapan medyumlar bildiklerini bir sır gibi saklamaktadır. Bu sebeple nohut büyüsü nasıl yapılır sorusuna internetten açıkçası gerçek bilgilere ulaşmanız pek mümkün değildir. Bu nedenle nasıl yapılır sorusu yüzeysel bilgilerden ibarettir.

Nohut büyüsü çeşitli dualar, esmalar, tılsımlı sözcükler okunarak elde edilmektedir. Bu sürecin devamında ruhani varlıklar görevlendirilir ve bu varlıklar görevlerini üstlerine aldıktan sonra başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için tabiri caiz ise yola çıkarlar. Bu nedenle ruhani türden olan bu süreci evde tek başınıza, işte ehil olmadığınız sürece yapmamanızı, yapmaya kalkışmamanızı hatta teşebbüs dahi etmemenizi öneriyoruz.

Toplamda 41 adet nohut ile yapılan ihlas suresinin okunmasıyla büyüye başlandığı yüzeysel bilgilerden bazılarıdır. Eğer büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Aşık olan kişiler, evli çiftler birbirine daha büyük bir aşk ile bağlanırlar. Büyünün son adımında ise işleme alınan nohutlar yakılır.

Nohut Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Daha önce nohut büyüsü yaptıranların yorumlarını öğrenmek aslında istediğiniz cevabı sizlere vermez. Böylesine güçlü bir bağlama büyüsünü yaptırmayı düşünüyorsanız eğer gerçekten inancınızın kuvvetli olması gerekir. Aklınızda acaba tutar mı sorusunu yok etmeniz gerekir. Kesin tutacak gözüyle bakmalı kısacası inanmalısınız. Ancak büyüler ruhani varlıklar, şeytani cinler görevlendirilerek yapıldığı için riskleri beraberinde getirebilmektedir. Bu nedenle geri getirme, bağlama, aşık etme, evlenme gibi niyetle yaptıracağınız büyülerin yerine celb, vefk, tılsım gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Örneğin; nohut büyüsü yerine bağlama celbi yaptırmak işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Bu konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak nohut büyüsünün hiçbir sürecinde yer alan kişiler değiliz.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Benim tanıdığım bir hoca arkadaşlar büyü yapmıyor ama kendisi medyum 2 kere işlem yaptırdım 2 si de tuttu normalde büyü yerine geçmiyor bu yapılanlar aşk ve bağlama yapıyor, ayırma ve soğutma, dil bağlama, evlenme, kısmet açma ve rızık celbi boy hamaylısı aşk hamaylısı gidi şeyler medyum Burak diye geçiyor telefon numarası 05533718994 arayın yardımcı olacaktır size de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Mum Büyüsü

Sevgi Büyüsü