in

Mutsuzluk Büyüsü

Mutsuzluk Büyüsü Nedir?

Lamia büyüsü olarak da bilinen mutsuzluk büyüsü adını mitolojik bir kadından almaktadır. Lamia çocuklarını öldürmesiyle bilinen bir mitolojik kahramandır. Eski bir arkaik gelenekten gelen bu büyü medyumların dahi yapmaktan çekindiği son derece tehlikeli bir kara büyüdür. Büyünün çıkış yeri Antik Yunandır fakat Ortadoğu’da yaygın olarak kullanılmıştır.

Lamia Büyüsünün Yapılış Nedeni

Genellikle ayırma ve soğutma büyüsü olarak bilinir fakat aslında tam manasıyla bir mutsuzluk büyüsü olduğu görülür. Bu büyüde amaç kişiye her alanda zarar vermektir. Yapılan kişinin hayatı bu büyü sayesinde altüst olur ve kişinin her açıdan mutsuz olması sağlanır. Tam anlamıyla bir kara büyü olan bu büyüye maruz kalan kişi sağduyusunu kaybeder, uyumsuz ve kavgacı bir insan haline dönüşür. Kişi en yakınlarını dahi kırar ve ailesiyle sürekli kavgalı olur. Arkadaşları ile arası açılır sonunda da sevimsiz ve çekilmez bir insan haline gelir. Kişi sağduyusunu yitirdiği için hem kendisine hem de çevresine zarar verecek kararlar alır. Bu büyüye maruz kalan kişinin yaşam amacı zarar vermek olur ve çevresi tarafından tehlikeli bir insan haline gelir. Bu büyü kişinin hem çevresine hem de kendisine zarar vermesini sağlamak amacını güder. Kişi bu yolla çevresindeki insanları mutsuz edeceği gibi kendisi de mutsuz olacaktır. Yalnız ve sevimsiz bir insan olarak anılacaktır.

Lamia Büyüsü Bozulabilir Mi?

Lamia büyüsü kişinin beden parçaları ya da kişisel eşyaları üzerine yapılır. Hangi amaç için yapılırsa yapılsın sonunda kişinin ve çevresindekilerin mutsuz olmasına neden olan bir mutsuzluk büyüsü haline dönüşecektir.

Lamia büyüsüne maruz kalan kişi kendi üzerinde bir büyü olduğunu asla kabul etmez. Bu nedenle bu insanı üzerinde bir büyü olduğuna ve bozulması gerektiğine ikna etmek mümkün olmaz. Bu kara büyünün bilinen büyü bozma yöntemleri kullanılarak bozulması mümkün değildir. Bu işlemler ancak büyünün yon değiştirmesine neden olur. Kişi büyünün olumsuz etkilerinden kurtulur fakat bu sefer bir yakını mutsuzluk büyüsünün etkisine girer. Büyünün tesirlerinin ortadan kaldırılmasında en etkili yol Kuran’da bulunan Nas ve Felak surelerini okumaktır.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. ben son zamanlarda bir hayli mutsuzum bunun büyüyle bir alakası olabilir mi bunu netliğe kavuşturmam lazım bana önerebileceğiniz medyum var mı?

    • mutsuzluğunuza sebep olan şey nedir? Mesela evliyseniz eşinizle mi sorunlarınız var, maddiyatınız mı kötü, insanlar size kötü mü davranıyor vs.vs şimdi sana aşk gibi sorunlarda önerebileceğim medyum Burak olur. Ama diğerleri ile ilgili ne gibi sorununuz var bilmiyorum. Bu yüzde aşk sevgi sorunlarınız için sizi Burak beye yönlendirmek isterim.

      • evliyim ama mutsuz bir evliliiğim var bunun için yazmıştım. Önerdiğiniz Burak bey medyum mu telefon numarasını verebilirmisin varsa üstadım.

  2. buyrun arkadaşlar medyum burak telefon numarası 0553 371 89 94 whatsappdan da iletişim kurabilirsiniz cvp veriyor.

  3. ben 4 yıllık evli birisiyim eşimle çok mutsuzum hiç bir şeyden keyif almıyorum eşim ilgilenmiyor ne bi çiçek aldığı var ne bi sinemaya götürür tek bildiği şey balık tutmak sabah akşam balık tutmaya gidiyor bana ilgi göstermiyor. Kısacası kocamdan yana evliliğimden yana mutsuzum. Ne yapmam lazım mutsuzluk büyüsü nedir tam olarak birisi bize bunu yapmış olabilir mi eğer düzeltemezsek ben eşimden ayrılmayı düşünüyorum hayat böyle devam etmez çünkü.

    • bende 3 yıllık evli birisiyim. Sizin durumunuza benzer durumum söz konusu bu yüzden size cevap vermek istedim. Benim kocamın da vazgeçilmezleri arasında balık tutmak geliyordu. Akşam güneşi batmadan sahile gider, 2-3 saat balık tutar sonra gelirdi. Bununla sınırlı kalmayıp sabah erken saatlerde bir daha giderdi. Yani adamın işi gücü balık tutmak üzerine olmuştu. Evden çalıştığı için bir yere bağlı değildi akşam ve sabah saatlerini kendine has hobisiyle geçiyordu. Bende bu konudan sıkıldığımı kendisine bildirmeme rağmen istersen boşanalım dedi. Zaten mutsuzdum artık iyice mutsuz hale geldim. Çare olarak medyum Burak diye bir hocayı buldum konuyu ona derin derin anlattım. Aşk celbi yaparsak size karşı ilgisi artar dedi. O zamanlar yaptırmıştım adam şimdi bırak balık tutmayı denizin kenarına bile gitmiyor. Yani size önerimde bu olacak. umarım mutlu olursunuz. Ben suan gayet mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Maddiyatı Düzeltme Büyüsü

Evlilik Büyülerinin En İyisi Hangisidir?