in

Kuru Gül Büyüsü

Gül Büyüsü

Geri döndürme büyülerinden olan kuru gül büyüsü giden sevgilinin geri dönmesini sağlamak amacıyla yapılır. İlişkilerde zaman içinde sorun çıkması ve ayrılıklar yaşanması olasıdır. Eğer kalan taraf ilişkinin devam etmesini istiyorsa bu amaçla yapılan geri döndürme büyülerine başvurabilir. Geri döndürme büyüleri ak büyüler kapsamında yer alır ve ilişkilerin devam etmesini sağlamak amacıyla yapıldığı için iyi niyetli büyüler olarak kabul edilir. Özellikle evlilik ilişkilerinde yaşanan sorunların çözülmesinde bu büyüden çok yararlanılır.

Kuru Gül Büyüsünün Yapılışı

Giden sevgiliyi geri döndürmek amacıyla yapılacak olan kuru gül büyüsü için öncelikle yedi adet kuru gül yaprağına ihtiyaç duyulur. Gül yapraklarıyla beraber bir avuç kadar toprak temin edilir. Toprak herhangi bir yerden alınabilir. Hem toprağın hem de gül yapraklarının üzerine yedişer kez Ya Kebikec okunur. Okuma tamamlandığında gül yaprakları toprağın üzerine konur ve giden sevgilinin geri dönmesi için niyet edildikten sonra birtakım tılsımlı sözler söylenir. Tekrar yedi kez Ya Kebikec okunur ve gül yaprakları toprağın üzerinden alınır. Bu büyünün birinci aşamasıdır. İkinci aşamada tekrar hem toprağa hem de gül yapraklarının üzerine bu sefer yedişer kez Ya Zalan okunur. Okuma tamamlandıktan sonra gül yaprakları tekrar toprağın üzerine bırakılır ve böylece büyü işlemi tamamlanmış olur.

Kuru Gül Büyüsünün Etkileri

Tüm büyü uygulamaları gibi kuru gül büyüsü yapılırken de ruhani varlıklar devreye girer. Kişi eğer bu uygulamayı kendisi yapmaya kalkarsa büyü çalışması esnasında tekrarladığı birtakım sözlerle bilinçsiz olarak ruhani varlıkların devreye girmesine neden olur. Bu varlıklar ancak medyumlar tarafından kontrol edilip yönlendirilebilir. Bu nedenle herhangi bir büyü uygulaması kişilere basit gözükse de asla kendi başlarına denemeye kalkmamalıdır. Kontrol edilemeyen varlıklar ciddi sorunlara neden olabilir.

Bir insanın geri dönmesini sağlamak amacıyla büyü yapıldığında varlıklar büyülenen kişinin iradesini ele geçirir ve düşüncelerini kontrol altına alır. Büyülenen insanın düşünceleri kendisine büyü yaptıran kişinin istekleri doğrultusunda değişmeye başlayacaktır. Büyü kişinin geri dönmesini sağlamak amacıyla yapıldığı için büyülenen kişi ayrıldığı partnerine karşı büyük bir özlem duymaya başlayacak ve geri dönecektir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Merhabalar ben netten Burak hoca ile tanıştım 2 yıl önce ona celb üzerine çalışma yaptırdım eşimin geri dönüp bana tekrar aşık olması için işlemim hemen etiksini gösterdi hem de derken muska olarak yaptılar muskayı taktıktan 2 hafta sonra etkisini gösterdi büyü yapmak için aramıştım çok şükür ki büyü yapmıyormuş ve günah olduğunu anlattı iyi ki de yaptırmamışım bi şekilde dönüp dolaşıp sizi buluyor. Büyü yerine bence Burak hocaya gidin numarasını bırakıyorum şuraya ihtiyacı olan arasın derdinden kurtulsun… 0553 371 8994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kocayı Kendimden Soğutma Büyüsü

Nasip Kapatma Büyüsü