in

Kurdele Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar hayatlarının aşkını bulmak ve sevdikleri kişiler ile birlikte olmak için kullanmaktadırlar. Bu yüzden en çok tercih edilen büyüler aşk büyüleridir. Kurdele büyüsü de bu aşk büyülerinden biridir. Kurdele büyüsü yapımı kolay olan aşk büyülerinden biridir. Ama mutlaka bu büyünün yapımı için siz gene de medyuma gitmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu aşk büyüsünün yapımı her ne kadar kolay olsa da siz büyü yöntemini yapmaya kalktığınızda bu kez yanlış bir uygulama yaparsanız büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylece medyum sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır ve siz büyüden zarar görmeyeceksinizdir.

Kurdele Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurdele büyüsü yapımı için medyum kırmızı bir kurdele üzerine büyülü aşk sözcüklerini okur ve bu kurdeleyi okunmuş bir suyun içerisine 42 kez daldırıp çıkarır. Bu sayede büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra bu kırmızı kurdeleden bir parça kesilir ve büyü yapılan kişinin bu parçayı mutlaka yutması gerekmektedir. Ancak büyü kişi üzerinde bu şekilde etkili olacaktır. Kurdele büyüsü bu şekilde yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde etkileri sürmeye devam edecektir. Kişi artık büyünün etkisi altına girerek hareket edeceği için kısa süre içerisinde size aşık olacak ve tamamen siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyü yöntemi ile istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz.

Kurdele Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi sona erdiğinde ise kişiler artık tamamen farklı bir şekilde hareket etmeye başlarlar. Kişiler büyünün etkisi altından çıkacakları için kısa süre içerisinde normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka tekrar medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde bu Kurdele büyüsü yeniden aynı şekilde yapılmaktadır. Büyü yeniden yapıldıktan sonra gene kişiler üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Kişi gene size aşık olacak ve sizi sevecektir. Mutlaka bu büyünün tesir süresine çok önem vermelisiniz. Büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine önem vermelisiniz. Aksi taktirde büyü kişi üzerindeki etkisini kaybeder ise kişi olup biten her şeyin farkına vararak hareket edecek ve üzerinde büyü olduğunu da anlayacaktır.

Kurdele Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurdele büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bunun için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde kurdele büyüsünün bozulması için medyum üç harfliler ile iletişime geçer. Bu varlıklar ancak kişi üzerindeki büyünün tamamen ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Kişi üzerindeki büyü etkisi ortadan kalktıktan sonra tamamen artık kişi normal bir şekilde hareket etmeye devam edecektir. Bu yüzden de artık büyünün etkisi altında olmadığı için sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Kurdele büyüsü bu şekilde bozulmaktadır.

Kurdele Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü yöntemini kullanmak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi kendiniz aşık etmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Kurdele büyüsü yerine sevdiğiniz kişiye jestler ve sürprizler yaparak onu etkiniz altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişi sizi gerçekten sevecektir ve hep yanınızda olmak isteyecektir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Biz geçen sene bi hoca ile görüştük Burak bey adında bizim ailemize kara büyülerden kısmet kapanması için büyü yapılmış bütün ailenin işleri maddi kazanç kapıları resmen çöktü büyüyü bozdurmak için çok çabaladık ama olmadı Burak beye yaptırdığımız işlem kısmet açma ve şans vefki oldu 7 kişiyiz aile bireyleri olarak herkese teker teker işlem yaptı sırayla yapmış oldukları büyüyü ancak bu şekilde def edebildik hepimizin de işlemi ayrı ayrı tuttu sağ olsun çok ilgili bir hocaydı sadece kısmet açma değil farklı işlemleri de var bence onunla görüşün belki işinize yarar numarası hala aynı ise 0553 371 89 94 sürekli meşgul çalabilir durmadan arayın bizde öyle düşürmüştük şansınıza artık yada mesaj bırakabilirsiniz size görürse dönüş yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kısmet Açan Büyü

Kül Büyüsü