in

Kocayı Kendimden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Evliliklerde kaçınılmaz olabilen geçimsizlik bazı zamanlarda ayrılıklara kadar giderken, ayrılık sürecini hızlandırmak ya da daha da fazla mutlu olmak isteyen kişilerin eşlerini kendilerinden soğutarak hızlı bir şekilde boşanmak istemeleri son zamanlarda gündemde olan konulardan birisidir. Yapılan araştırmalara göre evli olan bir kadın eşinin bazı hal ve hareketlerinden rahatsız olmasından dolayı elinde delil olmaması neticesinde ayrılmak istese de bunu başaramadığı zamanlarda kocamı kendimden nasıl soğuturum şeklinde arayış içerisine girdiğini söylemek mümkündür. Daha rahat bir hayat yaşamak isteye kişiler evli oldukları erkeğin çapkınlıklarından, yaşam şeklinden, sorumsuzluk gibi birçok nedenden dolayı ayrılmak istemeleri mümkün olsa da süreci hızlandırmak için büyü yöntemleri denenebilmektedir.

Kocanızı Evden Uzaklaştırma

Eşiniz ile aranızda olan bazı atlatılamayan sorunları çözmek adına büyü yaptırabilirsiniz. Bunu araştırmalarımıza göre birçok kişinin yaptırdığını görmekteyiz. Buna göre de araştırmalarımız doğrultusunda olumlu sonuç alanların sayısının bir hayli fazla olduğunu da görmekteyiz. Bazı sosyal medya siteleri üzerinden ya da forum sitelerinden araştırma yaptığımızda gerçekten kocayı kendimden nasıl soğuturum üzerine yapılan yorumlarda soğutma büyüsü yapan hocalar adı altında açılmış yüzlerce, binlerce yorumlar bulunabilmektedir. Sizlerde bu konu hakkında yorumlara bakabilirsiniz. Doğruluk payını, büyünün gerçekten etkisinin olup olmadığını sizde görebilirsiniz. O sebeple ayrılık büyüleri başta olmak üzere evden soğutma büyüsüne kadar birçok büyü tekniklerinden faydalanabilirsiniz. Eşinizi evden uzaklaştırarak daha çok mutlu oluyorsanız eğer uzaklaştırma büyülerine katılabilirsiniz. Harici olarak tamamen eşinizi kendinizden soğutarak boşanma yoluna kendisinin gitmesini istiyorsanız boşanma büyü çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Eşimi Kendimden Nasıl Soğuturum?

Kocamı kendimden soğutarak uzaklaştırmak istiyorum diyorsanız ilk olarak Vekf ile büyü yapan kişiler ile irtibat halinde olmanız kocanız ile yaşadığınız sorunları ortaya çıkararak bir kağıda not alıp medyum, hoca ya da alim kişiler ile bu bilgileri paylaştıktan sonra size yapacağı bazı teknik yöntemlerle birlikte hareket etmeniz olumlu sonuçlar verebilir. Daha önce büyü yaptırmış kişilerden aldığınız olumlu yorumlar varsa sizde büyücü ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak olumsuz yorumlar aldıysanız şansınızı yine de denemenizde fayda olacaktır.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. büyülere inanan bir insan değilim ama araştırdıktan sonra ihtimal vermeye başladım. 3 yıllık evliyiz ve evliliğimize karşı gelen insanların sayısı bir hayli fazlaydı. ben kocamla aynı yatağı bile paylaşamıyorum benden ayrı yatıyor çok özel bir durum belki ama bunun sebebini merak ederek araştırmaya başladım. Burak hocaya aşk celbi yaptırdım şimdi çok daha iyiyiz. Sanki ilk evlendğimiz günkü gibi her anımızla mutlu mesut oluyoruz. tşkler Burak hocam.

  2. bi kadın kocasını evinden, işinden veya kendinden neden soğutmak ister bi türlü mantıklı cevap bulamadım. ama bi tanıdığım kişi kocasından ayrılmak için Burak hocaya işlem yaptırmıştı sonucunda da kolaylıkla sorun yaşamadan ayrılmışlardı. isteyene arkadaştan Burak hocanın numarasını alıp verebilirim. iyi günler.

    • mantık çok basit özetleyim kadın kocasından boşanmak istiyor haklı sebepleri elbet vardır özel bir hayat olduğu için biz bilemeyiz Fakat kadının ayrılmak istemesine rağmen kocası ayrılmaya rıza göstermiyorsa bu büyü de bu sebeple görevini yerine getiriyor. Ben Burak hocayı öneriyorum büyü yapmadan da bu işi çözebilecek tek kişi diyebilrim tabi bu gibi süreçlere inancı olanlar bi işlem yaptırmak isteyenler için Burak hoca tel 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Kuru Gül Büyüsü