in

Kişi Kendine Yapılan Büyüyü Bozabilir Mi

Kişi Kendine Yapılan Büyüyü Bozabilir Mi?

Büyü birçok kişinin hem korktuğu hem de son derece ilgi gösterdiği bir alandır. Gizemli ritüelleri olan büyülerin yapılması da bozulması da son derece zordur. Büyü çeşitleri de yapılma amacına uygun olarak birçok farklı durum içi yapılabilmektedir. Uzun yıllardır hem iyi hem de kötü amaçlar için yapılan büyüler insanların hayatında çok farklı etkiler ortaya çıkarmıştır. Bu bakımdan düşünüldüğünde de büyüler hem kara hem de ak olarak iki temel gruba ayrılmaktadır. Eğer kişi kendine yapılan büyüyü bozabilir mi diye soruyorsanız doğru sayfadasınız.

Ak büyüler daha çok eşleri eve bağlamak ve sevilen kişiye kavuşmak için yapılsa da kara büyüler karşı tarafın zor durumda kalması için yapılmaktadır. Bu tarz büyülerin bozulması sanıldığından çok daha zordur. Kara büyü çeşitleri aynı zamanda anlaşılması da son derece zor olan büyülerdir. Bu büyülerin öncelikle bozulabilmesi için fark edilmesi ve türünün ne olduğunun da bilinmesi gereklidir.

Büyü Bozmada Kişilerin Gücü Var Mıdır?

Büyü bozma konusunda kişilerin çok fazla gücü yoktur. Birçok kişi büyü konusunda durumdan habersizdir. Yani büyü yapılan kişiler kendilerine büyü yapıldığını çok zaman idrak edemezler.

Ancak hareketlerinde ki değişimler çevreleri tarafından fark edildiğinde o zaman üzerlerinde büyü olduğunu anlayabilirler. Böyle durumlarda da büyü bozdurma işlemine başlayabilirler. Ancak kendi üzerlerinde ki büyüyü kendileri bozamazlar.

Büyü Bozdurmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Büyü bozdurmak için yapılması gereken bu konuda son derece yetenekli olan bir hocadan hizmet almaktır. Aynı zamanda medyumlar da büyülerin bozulması konusunda sizlere hizmet verebilirler. Önce büyünün ne olduğunu saptayan hocalar daha sonra büyüyü bozmak için birtakım ritüeller gerçekleştirmek durumundadırlar.

Fakat bu süreçte büyünün türü bozma işleminde süreyi yakından etkileyecektir. Büyü bozma işlemlerinde bu süre son derece önemlidir. Bazı kara büyülerde birkaç aylık dua okumalarının gerçekleştirilmesi gerekebilmektedir.

 

 

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Aşk Büyüsü İşe Yarar Mı