in

Kilit ile Kendine Bağlama Büyüsü

Başarı Büyüsü

Bazı büyüler zarar vermek, intikam almak yani kin güderek kişinin yaşantısını alt üst etmek amacı ile yapılsa da bazı büyüler ise aşk büyüleri olarak sadece kendi çıkarları amacı ile yapılmaktadır. Kilit ile kendine bağlama büyüsü de aslında bu büyüler arasında yer alıp, evli ya da sevgili olan kişilerin kendi sözünden çıkmaması, sözüne itimat etmesi, duygularını yönetmesi ve kendinden başka kadın ya da erkeği görmemesi amacı ile yapılmaktadır. Kilit ile kendine bağlama büyüsüne maruz kalmış bir kişi büyünün oldukça etkisi altında kalır fakat bunun normal olduğunu düşünerek büyünün etkisinde olduğunu anlamamaktadır. Bunun için bu büyü oldukça araştırılmaktadır.

Kilit Büyüsü Etkileri Nelerdir Ne Zaman Verir?

Kilit büyüsü bağlama amacı ile yapılmakta olup, kişinin ağzını, kendini yani iradesini ele geçirmek amacı ile yapılmaktadır. Bu büyü aynı zaman da sadece kişiyi değil çevresinde olan kişileri de etkilemekte olup, örneğin yanlış bir ilişki olsa bile kişilerin onu desteklemesi ve izin vermesini sağlar. Kilit büyüsüne maruz kalan kişi kesinlikle büyü etkisinde olduğunu düşünmez. Öyle istediğini, öyle hissettiğini düşünmektedir. Bu büyü evli kişilere de uygulandığı için yuva yıkan büyü olarak da bilinmektedir. Fakat aşk büyüleri arasında en tehlikeli ve en zararlı olan büyüler arasında yer almasından dolayı ve evli kişilere de yapılabilmesinden dolayı kilit büyüsü kara büyüler kategorisinde yer almaktadır.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü yapılışı, aslında isminden de belli olduğu üzere kilit ile yapılmaktadır. Kilit büyüsünde yapılış olarak aslında kolay malzemeler olsa da maalesef ki bazı dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Bunlar ise büyü sırasında kullanılan kilittin tek bir anahtara sahip olması önemli olup, eğer ki ikinci bir anahtar var ise bu büyü kabul olmamaktadır. Bunun dışında ise kilit büyüsü yapılışı için kullanılan kilittin mutlaka daha önce kullanılmış olması önemlidir. Yeni bir kilit satın alarak bu büyü yapılması tavsiye edilmemektedir. Bunun için daha önce kullanılmış olan kilit ve tek anahtarlı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kendine Bağlama Muskası

Bağlama büyüleri arasında yer alan bir uygulama da kendine bağlama muskası olarak öne çıkar. Toplumuzda muskalara duyulan ilgi fazladır ve insanların özellikle nazardan korunmak için muska hazırlattıkları bilinir.

Bağlama Muskaları

Bağlama muskaları medyum hocalar tarafından hazırlanır. Medyum hocalar havas ilmine haiz uzmanlardır ve muskalar bu ilim doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bir kişi aşık olduğu insanın da kendisine aşık olmasını doğal yollardan sağlayamadığında çareyi genellikle bağlama büyülerinde aramaktadır. Bu büyüler uzman kişiler tarafından hazırlandıklarında çok etkili sonuçlar verebilmektedir. Bu amaçla yapılan kendine bağlama muskası kullanan kişi başkaları tarafından daha sempatik görülmeye başlar ve dikkat çekici olurlar.

Aşık etme büyüleri harici bir insanı aşık etme amacıyla yapılabileceği gibi eşler ya da sevgililer arasında da yapılabilmektedir. Çiftler arasındaki muhabbetin arttırılması amacını güden bu büyüler birçok sallantıda olan ilişkiyi kurtarmıştır. Zaman içinde ilişkilerde birtakım uzaklaşmalar görülebilir ve önlem alınmazsa bu mesafeler ilişkiye zarar verebilir. Uzman kişiler tarafından yapılan bağlama büyüleri ile bu ilişkiler eski hallerine döndürülebilmekte ve çiftler arasındaki muhabbet tekrar kurulabilmektedir. 

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Her büyünün bazı acı sonuçları olabilir aslında bunlar bilgilendirme amaçlı olsa da bence teşvik gibi olmuş bu yazılarınız. Büyüden daha ehemmiyetli olaylar var mesela celp vefk hamaylı gibi hem de daha etkili ve muska olarak takıyorsunuz bu konuda medyumların arasında Burak hocayı tek geçerim 0553 371 8994 bu adam size yardım eder büyüye kaçmayın netice almak isteyen Burak beye gitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Cazibe büyüsü

En Etkili Evlilik Büyüsü

Kabala

Düğüm Büyüsü ile Bağlama