in

Kaşıkla Bağlama Büyüsü

Kaşık Büyüleri

Büyülerin yapım amaçları genel olarak bağlılık ve sevgi içindir. Kişi günlük hayatında ulaşamadığı sevgilisine ulaşabilmek için büyü yöntemini kullanmayı tercih etmektedir. Bu yöntemin gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacak ve size karşı duygular hissedecektir. Büyünün etkisi çok büyük olduğu için istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Hatta sizi hiç sevmeyen ve sizden nefret eden birini bile kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınızda kısa süre içerisinde sonuç alacaksınızdır. Kaşık büyüsü ile bağlama için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Siz kendiniz bu büyü yöntemini uygulayacaksanız da mutlaka uygulama kurallarına dikkat etmeli ve hiçbir şeyi yanlış yapmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüyü yanlış uyguladığınız için pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyünün uygulanmasında dikkatli olmalısınız.

Kaşık Büyüsü ile Bağlama Yapımı

Kaşık büyüsü ile bağlam büyüsü yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum bu büyünün uygulanması için üç harflilerden yardım alır. Gümüş bir kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişinin de ismi söylenerek büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişi üzerindeki büyü etkileri sürmeye başlayacaktır. Kaşık büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girer ve artık size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyü etkisi ile kişi size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye büyü yöntemini kullanarak ulaşabilirsiniz. Büyü sayesinde mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Sadece büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde hiçbir şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeyecek ve kişi kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka tesir süresine dikkat etmelisiniz ve büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız.

Kaşık Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi

Kaşık büyüsü ile bağlama tesir süresi için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyünün tesir süresi yeniletilmesi için büyü gene en başından itibaren aynı şekilde uygulanmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyü baştan uygulanmaya başladığında kişi gene büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden de kişi gene size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiği için gene sizinle birlikte olmak ister. Eğer büyü yöntemini zamanında yenilemez iseniz, kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altından kurtulacaktır. Bu yüzden de üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir. Böyle bir şeyin yaşanmaması için mutlaka çok dikkatli olmalı ve büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Kaşık büyüsü ile bağlama tesir süresi yeniletildiği sürece devamlılığı olan bir büyüdür.

Kaşık Büyüsü ile Bağlama Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü ile bağlama bozulması için medyuma gitmeniz şarttır. Hiçbir büyü işlemini siz kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Büyüden etkilenmemek için bu büyü bozma işlemini medyuma bırakmalısınız. Medyum Kaşık büyüsü ile bağlama bozulması için üç harflilerden yardım alır. Bu varlıklar gümüş kaşık üzerindeki büyü etkisini tamamen ortadan kaldıracaktır. Büyünün etkisi ortadan kalktıktan sonra kişi de artık tamamen normal bir insan gibi hareket etmeye başlar sizi de sevmediği anlayacak ve sizi terk edecektir. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişi sizinle olmak istemez. Büyü bozulunca kişi büyüye dair hiçbir şey hatırlamayacaktır ve kendi üzerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaktır. Büyü işlemi bu şekilde üç harflilerin yardımı ile medyuma gidilerek bozulması gereken bir işlemdir.

Bağlama Celbinin Etkileri

İnsanlar sevdikleri kişiyi tamamen kendilerine bağlamak için sadece büyü yöntemini değil aynı zamanda bağlama celbini de kullanabilirler. Bağlama celbi de kuvvetli bir yöntemdir sadece etki etme süresi büyüye göre biraz daha zaman alır. Yaklaşık olarak bu süre iki hafta ile doksan gün arasında değişiklik gösterir. Bu yüzden genelde insanlar büyü yöntemini daha çok tercih ederler  fakat celb yönteminin büyü gibi herhangi bir zararı yoktur ve aynı zamanda günah da değildir. Bu yöntemde kişi dua eder ve tamamen niyet etmesi gerekmektedir. Bu şekilde celb işlemi karşı taraf üzerinde etki etmeye başlar. Bu etki süresi kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. benden size tavsiye hem büyü bazen ters tepebilir hem de bize uygun şeyler değil ben sizin yerinizde olsam hamaylı yaptırırdım bizim Burak hocaya 2. defa gelişimiz daha önce çok sevdiğim arkadaşım için yaptırdık 2 ayda celbi tuttu kız şuanda evli bende kendim için yaptırdım 1.aydayız bekliyoruz Burak hoca bu işin kompetanı ondan başkasına da gidecekseniz bile kırk kere araştırın benden size demesi hocanın numarasını isteyen olursa da 0553 371 8994 büyü olayına girmenize gerek yok celp yada vefk yaptırın ama en etkilisi celp yada boy hamaylı büyünün haram ve günah olduğunu biliyorsunuzdur muhtemelen. Burak hocaya ben hamaylı yaptırdım herkese tavsiye ederim numarası 0553 371 89 94 arayın ya da mesaj atın size ulaşır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sevgilileri Barıştırma Büyüsü

Büyü İle Kocayı Eve Hapsetmek