in

Aşıklar Büyüsü

Aşk Büyüsü

Kara büyüler arasında yer alan kaşık büyüsü kişilerin sevdiklerine kavuşmak için yaptırdıkları bağlama büyülerinden biridir. Kişiler bu büyü ile istedikleri kişiyi kendilerine aşık edebilirler. Oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kısa sürede kişi bu büyünün etkisine girip size karşı duygular beslemeye başlayacaktır.  Kaşık büyüsü yapımı ve bozulması oldukça zor bir büyü olduğu için mutlak iyi bir medyumu tercih etmeniz gerekecektir.  Kaşık büyüsü iki kişiyi ayırmak amacı ile de yapılabilmektedir. Bu büyü ayrılık amaçlı yapılıyor ise kişiler anında birbirlerinden soğuyacaklardır ve bir daha bir araya gelmeyeceklerdir.

Aşıklar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsünün yapılması için medyum bir kaç tane kaşığın sapına büyünün yapılacağı kişinin anne ve baba adını yazar. Bu işlemi yaparken de cinlerle beraber dua okur. Bu şekilde dua okunmuş olan kaşıkları medyum size verecektir ve bu kaşıkları yeni ölmüş birinin mezarına görmeniz gerkemektedir. Kaşıkları gömerken kesinlikle mezarlıkta tek başınıza olmalısınız ve gece hava karardıktan sonra mezarlığa gitmelisiniz. Bu şekilde büyüyü tamamlamış olacaksınız. Daha sonra cinler sürekli olarak sizin için kişiye vesvese verecekleridir. Bu vesveseler ile kişinin davranışlarında farklılıklar ortaya çıkacaktır ve artık kısa süre sonra size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu kaşık büyüsü oldukça uzun süre kişi üzerinde etki edecektir ve büyünün etkisi geçene kadar kişi sizi sevmeye devam edecektir.

Aşıklar Büyüsü Bozulur Mu?

Kaşık büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için yapımı da bozulması da oldukça zordur. Özellikle yeni ölmüş birinin mezarına kaşıklar gömüldüğü için büyünün bozulması oldukça zor olacaktır. Büyüyü bozmak isteyen kişinin ilk olarak bu büyülü kaşıkları mezardan çıkartması gerekecek. Daha sonra işinin ehli olan bir medyuma giderek büyüyü bozduracaktır. Fakat mezarın bulunup kaşıkların içinden çıkarılması ihtimali oldukça düşük olduğu için büyünün bozulması da oldukça zordur. Kaşık büyüsü uzun süreli tesir etkisine sahip bir büyü olsa da mutlaka tesiri geçtiğinde tekrar büyüyü yeniletmeniz gerekecektir. Bunun için de tekrar aynı medyumu tercih etmelisiniz ki aynı tesiri tekrar görebilesiniz.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Çok güzel bir bilgilendirme olmuş ancak doğru kişiyi bulmak çok zor medyum olarak biz çok kişi dolaştık medyum burak diye birisi ile tanıştık işinin ehli bir medyum sadece aşk üzerine değil dil bağlama yada hamaylı işlemleri de var MEDYUM BURAK : 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kara Büyü Çeşitleri

Denenmiş Para Büyüleri