in

Karı Koca Arasında Güven Büyüsü

Evlilik sürecinde hiç şüphesiz karşılıklı güven çok önemlidir. Zaten bir evlilikte güven yoksa bazı problemler de kendisini ısrarla göstermek isteyecektir. Çoğu zaman karısına güvenmeyen kocalar eşlerinin çalışmasına dahi izin vermiyor olabilmektedir. Bu tam tersi olarak da düşünülebilir ama bilinmelidir ki erkeğin zaten çalışması gerekir. Karı koca arasındaki güven sadece eşlerin çalışmasıyla ilişkilendirmek tam olarak anlatmak istediğimiz şeyleri ortaya koymaz. Eşler arasında aldatma söz konusu olması bile evliliğin bitmesine neden olan en büyük etkenlerden birisidir. Misal; kadın kocasına güvenmek için neler yapabilir diye sorulacak olsa erkeğin ona sadık olması gerektiği, karısına karşı güven vermesi gerektiği gerçeği bilinmelidir. Şimdi konuyu çok fazla dağıtmadan karı koca arasında güven büyüsü ile ilgili olarak detaylara yer vermek istiyoruz.

Karı Koca Arasına Güven Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak karı koca arasına güven büyüsü daha çok kadınlar tarafından kocalarına karşı yaptırılmaktadır. Erkeklerin pek ilgi duymadığı bir büyü türüdür. Kadınlar, gün boyu kocasının dışarıda olması, işe gitmesi, şehir dışı seyahatlerde bulunması kadını tedirgin eden konulardan birisidir. Karı koca arasına güven verme büyüsü ile kocalarının tehlikeli sularda yüzmelerini önlemiş olma niyetinde yapılmaktadır.

Karı koca arasına güven büyüsü medyumların önerdiği büyü ile yapılabilmektedir. Kimi zaman aşk büyüsü, kimi zaman sevgi büyüsü, kimi zamanda bağlama büyüsü ile mümkün olmaktadır. Bu belirttiğimiz büyülerin tamamı eşler arasında sadakatin olmasını sağlayan, eşlerin birbirlerini daha çok sevmesini, saymasını ve saygılı olmasını sağlamak için yapılmaktadır.

Karı Koca Arasına Güven Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Rahmani bir büyüdür ve ak büyü kategorisinde yer alır. Bu nedenle güvenle yaptırılabilecek bir büyüdür. Eşler arasında güven problemi tamamen ortadan kalkar. Büyünün bir diğer özelliği de güvenmeyen eşi artık güvenir hale getirmesidir. Eşler arasında güvenle alakalı herhangi bir sorun ortada kalmaz.

Güven Büyüsü Günah mı?

Eşinizin size güvenmesi, aranızdaki güveni sağlamlaştırmak, birbirinize itimat etmek veya bazı sorunların ortadan kaldırılması için yapılacak olan güven verme büyüsü rahmanidir. Ancak dinimizce haram olarak belirtilen büyü yapılacağı anlamına gelmez. Kısacası büyünü türü, amacı ne olursa olsun günah olan bir süreçtir.

Büyüyü Yapan Kişilerin Yorumları;

Kocam yaşlandıkça eskisinden daha da çok sinirli olmaya başladı. Artık evin içinde yan yana duramaz hale geldik. Sürekli kavga ediyoruz sürekli. Artık o kadar sıkıldım ki bu durumdan. Arkadaşlarımıza durumu anlatıyorum bana inanmıyorlar. Çünkü adam evde sinirli davranırken dışarıdaki insanlara karşı melek gibi herkes onu çok seviyor. Sanki ben yalan söylüyormuşum gibi. Ben de artık ne yapacağımı şaşırdım. Derken durumdan kendi arkadaşıma bahsettim. O da bana bir medyum önerdi. Medyuma gittik ve kocama celb yaptırdık. Celb Kocamın evde sinirli olmasını önledi. Kısa zaman içerisinde bana karşı olan davranışları tamamen değişti. Artık hiç bir şekilde eskisi gibi değil tamamen değişti. Çok şükür valla rahat ettim. Bu celb sayesinde kısa zamanda Kocam ilk günkü evliliğimizdeki gibi davranmaya başladı. Sanki bana tekrar aşık oldu. İkinci baharımızı yaşıyor gibiyiz. Çok mutluyum iyi ki bu arkadaşımı dinledim de bu celbi yaptırdım. Yoksa eşimle kesin ayrılırdık. Bu kavgalar büyür giderdi. Bu celb yöntemini herkese tavsiye ediyorum. Gerçekten çok faydalı kısa zamanda etkisini gösteriyor. Sadece tesiri biraz kısa sürüyor bunun için de sık sık medyuma gidip işlemi yeniletmeniz gerekiyor. Bu şekilde medyuma gidip celbi yeniletirseniz eğer herhangi bir sıkıntı olmuyor. Ben de sürekli olarak celbin yeniletilmesini sağlıyorum. Celb yeniletilmez ise kısa zamanda etkisi bitiyor ve kişi gene eskisi gibi normal davranmaya devam ediyor.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. eşim ile aramda çok sorun oluşmaya başladı 5 yaşında bi kızımız var onun yanında çok sesli bagırıp çağıryor bizi korkutuyor ne oldugunu anlamış değilim aramın düzelmesi için bişeyler yapabilirmiyiz. lütfen bana ulaşın sevgim47_@outlook.com

  2. Eşimle birbirimize çok aşıktık ve severek evlenmişti. Zaten okulda tanışmıştık ve okul bitince de hemen evlendik. Eşim başlarda bana karşı oldukça iyi davranıyordu çok romantikti. Ama daha sonra evliliğimizi ilerledikçe aramızda bir şeyler olumsuz gitmeye başladı. Sanki artık bana eskidi gibi güvenmiyordu. Sürekli olarak telefonlarımı dinleme iye başlamıştı. Dışarıya çıkarken kiminle görüşeceğimi sormaya başladı. Normalde hiç böyle şeyler yapmazdı. Tam tersine bende o da bana çok güvenirdi. Birbirimize karşı hep saygı duyardık ve güvenirdik. Bu durum giderek beni germeye başlamıştı. En sonunda onunla konuşmaya karar verdim. Eşimi karşıma aldım ve konuştum ama o bana güvendiğini aramızda böyle bir şey olmadığını söyledi. Ben o kadar sıkılmıştım ki bu durumdan en sonunda celb yaptırmaya karar verdim. İnternetten iyi güvenilir bir medyum buldum ve Kocam bana güvensin diye celb yaptırdım. Bu celb sayesinde kısa zaman sonra eşimin bana karşı olan duyguları ve düşünceleri tamamen değişti. Kısa zamanda eşim benim davranışlarımı sorgulama oldu. Artık telefon konuşmalarımı dinlemiyor beni sürekli kiminle konuşuyorsun diye sıkmıyordu. Artık dışarıya da istediğim gibi çıkıyordum. Hepsi bu celb sayesinde oldu. Celb sayesinde eşimle artık aramızda hiç bir sorun yok. İyi ki bu celbi yaptırmışım bu celb sayesinde evliliğini kurtarmış oldum. İyi ki celbi yaptırmışım da eşimin bu güvensizliği ortadan kalktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yıkılan Yuvayı Yeniden Yapma Büyüsü

Aşk Büyüsü Yaptıranlar