in

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

En korkunç kara büyülerden birisi de kapıya sürülen domuz yağı büyüsüdür. Genelde evin giriş yapısı başta olmak üzere apartman giriş kapısına veya evin içerisindeki odalara sürülerek elde edilebilmektedir. Eğer evli çiftlerin yatak odasının kapısına domuz yağı büyüsü sürülürse biliniz ki evlilerin evliliklerini sonlandırmak isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Büyünün kim tarafından, ne zaman yapılacağı hiç belli olmaz. Bu nedenle bu yazımızda kapıya sürülen domuz yağı büyüsü nasıl bozulur gibi süreçler hakkında sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmek istiyoruz. Burada böyle bir paylaşım yapıyor olmamız bizim çalışma süreçlerimiz arasında domuz yapı büyüsü olduğu anlamına gelmez. Bizler bu ve diğer büyülerin yapımında, bakımında ve bozulma süreçleri ile ilgilenmiyoruz.

Piyasada en sık yapılan büyülerden birisi domuz yağı kullanılarak elde edilen büyülerdir. Neden yapılacağı konusundaki bilgileri yazımızın devamında bulabiliriz. Allah’ın izniyle her yapılan büyü bozulabilir. Kolay bozulan büyüler olduğu gibi zor bozulan büyüler de bulunmaktadır. Domuz yağı kullanılarak yapılan büyüler en zor bozulan büyülerden birisidir. Kesinlikle üzerinizde bu gibi büyü olduğunu düşünüyorsanız gerçek havas ilmi hocalarından yardım almanız tavsiye edilir. Cindar kişiler tarafından büyü bozdurma sürecine girerseniz daha riskli bir süreç içerisine gireceğinizi unutmayınız.

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsünü Bozma Aşamaları

Domuz yağı bir kapıya ya da herhangi bir eşya üzerine sürülmesi durumunda lekesi, izi çok zor çıkarılır. Eğer bir kıyafetin üzerine sürülürse yıkamadan sonra bile yağın izi hala kalacak ve çıkmayacaktır. Bu gibi eşyalar üzerine yapılan büyüden kurtulmak için akar su içerisine atılması en doğru süreç olacaktır.

Kapınıza domuz yağı büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız eğer gerçekten büyü olup olmadığını rabıta bakımı yaptırarak öğrenebilirsiniz. Ehlisünnet kişiler, dini bütünlüğe sahip kişiler tarafından bozdurulması mümkündür. Çalışmalara rağmen kurtulma söz konusu olmuyorsa kapının sökülerek evden uzaklaştırılması da işe yarayan çözümlerden birisidir. Bazı araştırmalarımıza göre kapının sirkeli su ile silinmesinin de büyüyü bozacağı anlamına geldiği bilgileri sıklıkla karşımıza çıkanlar arasındadır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü bozulması oldukça zor olan bir büyüdür. Eğer domuz yağı büyüsü ev içerisine duvarlara yapıldı ise mutlaka büyünün bozulması ya da etkilerinin azalması için o evden çiftin taşınması gerekir. Aksi taktirde büyü etkileri kişiler üzerinde sürmeye devam eder. Eğer büyü bir eşya üzerine yapılmış ise bu kez mutlaka bu eşyanın üzerinden büyünün çıkarılması gerekir. Bunun için de büyülü eşyayı mutlaka medyuma götürmelisiniz. Büyü bozma işlemini siz kendinizi yapamazsınız. Özellikle domuz yağı büyüsü gibi kuvvetli bir büyüyü siz asla bozamazsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek yardım almanız gerekmektedir. Evli çiftleri ayırmak için uygulanan bu büyü yöntemini bozmak için mutlaka kuvvetli bir güç gerekir. Medyumlarda tek başlarına bu büyünün bozulmasını sağlayamazlar. Mutlaka üç harflilerden yardım alırlar. Bu varlıkların yardımı ve gücünü kullanarak ancak büyünün bozulmasını sağlayabilirler. Domuz yağı büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için ancak bu şekillerde bozulması mümkündür.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Merabalar ben hatice iki ay önce abim kız arkadaşından ayrıldı ve psikolojisi çok bozuldu. bu işleri duymuştum ama kime yaptıracağımı bilmiyordum. araştırdım. Burak hocayı duydum. abim için boy hamaylı yaptırdık en etkilisi buymuş sagolsun burak bey de bizimle çok ilgilendi işlemimiz tuttu abim içinde çok mutluyum burak hocaya çok teşekkkür ederim herkese tavsiye ederim 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Canbar Aşk Büyüsü

Sevgilileri Barıştırma Büyüsü