in

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

Çoğunlukla başkaları tarafından yaptırılmak istenilen bir büyüdür. İki kişiyi ayırma büyüsü evli çiftler olabildiği gibi annenin çocuğunda ayrılması, arası çok samimi olan kişilerin birbirlerinden ayrılması ya da sevgililerin birbirlerinden ayrılması için yaptırılmaktadır. Ayrıca nişanlıları ayırma büyüsü olarak da bilinir. Yani bu hem aralarında manevi bir boyut olan kişilere hem de akrabalık, dostluk ilişkisi olan kişilere karşı yaptırılmaktadır. Ağırlıklı olarak eşlerin birbirlerinden ayrılması amaçlanmaktadır.

Evlileri Ayırmak İçin Büyü

Evli insanlar ayrılmak istenildiği zaman genelde mutlu bir grafik çizerler. Bu mutlulukları başka kişilerin çekememezliğine gelmekte ve medyum aracılığı ile bu kişiler ayırma büyüsü yaptırmaktadırlar. Büyüye maruz kalan çift birbirlerini çok seviyor olsa da büyünün etkisi ile birlikte aralarındaki bu sevgi nefrete ve tiksintiye dönüşür. Sürekli kavga ederler adam mutluluğu dışarıda aramaya başlar.

Nişanlıları Ayırmak İçin Büyü

Nişanlı olan kişiler evlenecekleri güne hazırlık yaparken başka kişiler tarafından büyüye maruz kalırlar ve evlenme hayalleri suya düşürülür. Ev tutulmuş, eşyalar alınmış hatta çeyiz sandıkları bile gitmiş düğüne sadece birkaç gün kala bile ayrılanlar büyük oranla büyülere maruz kalmış kimselerdir.

Sevgilileri Ayırmak İçin Büyüsü

Sevgililer genel olarak evli insanlara göre ya da nişanlı insanlara göre daha amatör ve kaçamak ilişki yaşamaktadırlar. Kızın annesi ya da erkeğin annesi tarafından ayrılmaları için büyü yaptırılabilmektedir. Ayrıca kızın eski erkek arkadaşı ya da erkeğin eski kız arkadaşı tarafından yaptırılabilmektedir. Aralarında tartışmalar ve anlaşmazlıklar çıkan kişiler sevgilinin birisinin terk etmesiyle son bulur.

Ayırma Büyüsü Bozulur mu?

Öncelikle medyuma başvurmanız gerekmektedir. Medyuma durumu anlattıktan sonra medyum size rabıta bakımı yapar. Üzerinizde büyü olup olmadığını görür ve size yapılması gereken işlemleri söyler. Medyuma başvurmadan önce üzerinizdeki olumsuzlukları iyi değerlendirmeli ve büyü belirtileri yaşıyor olmanız gerekir. Bizler büyü bozma işlemi olarak vefk ve tılsımlardan yararlanmaktayız. Gerçekte büyü yapmakla alakamız yoktur. Ayrılık büyülerini dualarla geri çevirecek havas ilmi hocamızla birlikte bu zamana kadar çok yuvayı kurtardık, çok sevgiliyi ayakta tutmayı başardık.

Ayırma Büyüsü

Geçmişten günümüze pek çok kişi sevdiğini elde etmek için ya da sevgilileri ayırmak için pek çok yol denemişlerdir. Çoğu insanda büyü yaptırarak sevdiklerine kavuşmuşlardır. Sevdiğini elde etme büyüsü ile pek çok kişi sevdiği kişiye kavuşmuştur. Bu büyü sayesinde sevdiği kişi ile evlenenler bile olmuştur. Bu büyünün tesir süresine göre de farklılık göstermektedir. Birçok büyü de olduğu gibi bu büyüde de bir etki süresi bulunmaktadır. Bu yüzden büyüyü tekrar tekrar etmeniz gerekecektir. Büyüyü yaptıracağınız kişiye sevdiğiniz adamın bir eşyasını götürerek tesir süresinin uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle sürekli kişinin yanında taşıyacağı bir eşya olursa büyü daha çok tesirli olacaktır. Bu büyü ile sevdiğinize kesinlikle kavuşacaksınız.

Sevgiliye kavuşma büyüsü ile pek çok kişi iki sevgiliyi bile ayırıp sevdiği ile mutlu bir hayat sürmüştür. Bu kişinin özel eşyasına ulaşamıyor iseniz bu kişinin fotoğrafı ile de büyü yaptırabilirsiniz. Ya da bir muska yazdırarak kişinin evine ya da evinde sürekli kullandığı bir eşyasına bu muskayı saklayarak görmeyeceği bir şekilde koyabilirsiniz. Bu şekilde o kişi bu muskanın etkisi de kalacaktır. Uzun süre tesir edeceği için muska yöntemini de tercih edebilirsiniz. Fakat kişi muskayı bulursa ve açar ise muska tesirini kaybedecektir. Bu yüzden Sevdiğini elde etme büyüsü yaptırdıktan sonra muskayı çok dikkatli bir şekilde saklamanız gerekecektir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. ayırma ve soğutma vefki var arkadaşlar kişiyi kişiden ayırma ve soğutma olarak geçiyor Burak hoca yapıyor bunları büyü ile alakası yok tavsiye ederim herkese çok marifetli hocadır 0553 371 89 94 numarasını ararsanız belki meşgul çalabilir şansınıza ama whatsaptan yazın size muhakkak dönüş yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tırnak Büyüsü

Aşık Olduğum Kıza Büyü Yaptırmak