in

İğneyle Yapılan Büyüler

İğne Büyüsü Nedir?

Genellikle bağlama amaçlı olan iğneyle yapılan büyüler aşık etme amaçlı olarak çok tercih edilmektedir. İğne büyüleri aşık etmek için kullanılsa da kara büyü uygulamaları da oldukça fazladır. Eski çağlardan günümüze kadar gelen  büyü çeşitleridir. Sevgiliyi bağlama amaçlı yapılsa da bağlama büyülerinin kara büyü sınıfına giren uygulamaları için de kullanılırlar.

Kötü Amaçlı İğne Büyüleri

Çok kötü amaçlar için kullanılan iğneyle yapılan büyüler de oldukça yaygındır. Bu büyüler kişilerin delirmesini hatta ölmesini dahi sağlayabilir. Kara büyü uygulamalarıdır ve özellikle Voodoo büyülerinde iğne kullanımı söz konusudur. Ülkemizde de hazırlanan bebeğe iğne batırma yoluyla yapılan Voodoo büyülerine benzer uygulamalar vardır. Ülkemizde en bilineni ise ölüm büyüsü olarak da tanımlanan sabun büyüsüdür. Bu uygulamada sabun kalıbına iğne batırmak suretiyle büyü yapılan kişinin acı çekmesi, hastalanması nihayetinde ise ölmesi hedeflenmektedir. Sabunla yapılan büyüler fark edilip önlem alınmazsa büyülenen kişi üzerinde hem ruhsal hem de fiziksel olarak ciddi hasarlar bırakır ve sonunda ölümüne sebep olur.

Aşık Etmek İçin Yapılan İğne Büyüleri

Sadece sevilen kişinin bağlanması ve aşık edilmesi amacıyla yapılan iğne büyülerine ülkemizde de rastlanır ve bu büyüler Anadolu’da firkete büyüsü diye bilinir. Farslar ise bu uygulamaya Suzen büyüsü der. Suzen Farsçada iğne anlamına gelmektedir. Anadolu’da firkete büyüsü denmesinin nedeni ise eski çağlarda iğne yerine firkete kullanılmış olmasıdır.

İğne Büyüsü Uygulama Yöntemleri

Aşık etme amaçlı yapıldığında iğneyle yapılan büyüler iki farklı yolla uygulanır. İlk yöntemde iğneye siyah iplik geçirilir ve büyülenmek istenen kişinin adında yer alan harf sayısı kadar düğüm atılır. Her düğüm için de tılsımlı sözler söylenir. İşlem tamamlandığında iğne büyü yapan kişi tarafından taşınır. Büyü yapan kişi bu iğneyi göğsünün sol tarafına gelecek şekilde çamaşırına tutturarak taşır.

İkinci yöntemde meyve kullanılır ve elma üzerine iğne batırılır. Burada önemli olan elmanın üzerinde hiçbir çürük ya da ezik olmamasıdır. Elma üzerine batırılan iğneler aşık edilmek istenen kadın ve erkeği temsil eder. Elma insanlardan uzak bir noktaya saklanarak çürümeye bırakılır. Elma çürüyüp de iğneler düşünce büyü amacına ulaşmış demektir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Yıllardır beklediğim kadını arıyordum her yerde herşeyde aradım bunu yaptırdıktan sonra burak hocama sakince sabırla bekledim şaka gibi çıkıverdi karşıma inanamadım bu hocanın ne kadar faziletli gerçek bir insan oldugunu anladım burak hocaya çok teşekkür ediyorum herkeze tavsiye ediyorum bu adamı arayın bence numarasını bırakıyorum arkadaşlar saçma sapan çoluk çocuğun eline düşmeyin 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

3 Günde Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?