in

Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Geri Getirme Büyüsü Yapımı

İki sevgilinin birbirinden ayrılması çok üzücü bir durumdur. Kimisi artık birlikte mutlu olmadığına karar verdiği veya bu hislerinin farkında vardıkları için ayrılır. Kimisi ise anlık kavgalar sırasında fevri davrandıkları için istemeyerek ayrılır. Böyle durumlarda geri getirme büyüsü yapımı ile ayrıldığınız veya sizden ayrılan sevgilinizi geri getirebilirsiniz.

Sevgililerin yaptıkları kavgalar sırasında sakinliklerini korumaları veya bir söz söylemeden önce iki kere düşünmeleri çok önemlidir. Eğer buna gereken dikkat gösterilmez ise ufak kavgalar sırasında bile birbirine kırıcı sözler sarf edilebilir. Bu gibi durumlarda çiftlerin istemeyerek de olsa ayrılması olasıdır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Eğer siz de sevgiliniz ile yukarıda bahsettiğimize benzer bir sorun yaşadıysanız, sevgiliniz ile ayrıldıysanız fakat pişmansanız doğru yerdesiniz. Ayrılıklar sonrasında duyulan özleme ve pişmanlığa en iyi çözüm geri getirme büyüleri olmaktadır. Geri getirme büyüsü yapımı ile sizi terk eden sevgilinizin sizinle barışmak istemesini sağlayabilirsiniz.

Büyünün yapımının pek kolay olmadığını söylemeliyiz. Geri getirme niyeti ile yapılan büyüler insanların duyguları üzerinde etkileri olan çalışmalardır. Kişinin iradesine etki etmese dahi duygularını yönlendirme gibi tesirleri olacaktır. Bu şekilde işleyen büyülerin kontrolünün pek kolay olmadığını söyleyebiliriz. Eğer geri getirme niyeti ile büyü yaptırmak istiyorsanız büyüyü layığı ile uygulayabilecek bir medyum hoca bulmanızda fayda vardır.

Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyum

Geri getirme büyüsünün etkileri ile giden sevgiliniz size olan özlemine ve pişmanlığına karşı koyamayacaktır. Bu hisler onun için daha da yoğun bir hale gelecektir. Geri getirme çalışmasının istenen etkileri vermesi için büyük bir özenle yapılması çok mühimdir. Eğer giden sevgilinizi geri getirme istiyorsanız sizin de dikkat etmeniz gereken birkaç detay olduğunu söyleyebiliriz.

Öncelikle bu büyüyü herkese yapamayacağınızı bilmelisiniz. Geri getirme büyüsü ile yıllar önce ayrıldığınız bir sevgilinizin size dönmesini sağlayamazsınız. Geri getirme büyüsü, daha yakın tarihte birbirinden ayrılmış çiftlerin birleşmesi için uygulanabilen bir büyü çalışmasıdır. Geri getirme işleminin yapımı ile yakın zaman içerisinde birbirinden ayrılmış çiftlerin tekrar birleşmesi sağlanabilir. Bu etkileri elde edebilmek için büyünün doğru medyuma yaptırılması şarttır.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Büyü Bozan Hocalar

Tecrübeli Medyum