in

Eşek Dili Büyüsü Nedir?

Eşek Dili Büyüsü Nedir?

Eşek Dili Büyüsü Nedir?

Eşek dili büyüsü genel olarak kadınlar tarafından tercih edilen bir büyüdür. Ağız dili bağlama olarak da bilinen bu büyü sevgililerine ve eşlerine sözlerini dinletmek için yaptırılmaktadır. Özellikle aldatılan bayanlar bu büyüyü sıkça yaptırmaktadır. Eşlerini eve ve kendisine bağlama büyüleri arasında yer alır. Büyü sayesinde eşleri başkasına karşı ilgi duymayacak, ilgi duysa bile başkasıyla birlikte olamayacaktır. Tam anlamıyla her istediğinizi yapan size sadık, emrinize amade bir kişi ortaya çıkaracaktır.

 

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüyü yapmak için adından da belirtildiği gibi eşek diline ihtiyacımız vardır. Tere Keyf suresini eşek diline okuyoruz ve ardından haşlamanız gerekiyor. Haşladığınız eşek dilini dilerseniz yemeklerin içine ya da ekmeğin üzerine sürmeli ve büyü yapılacak kişiye yedirmelisiniz. Kısa bir süre sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisiyle her istediğinizi yapmaya başlar ve her sözünüzü dinlemeye başladığın da büyü etkisini göstermeye başlamış demektir.

 

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılışı bir o kadar kolay olan bu büyün bozulma işlemi çok zordur. Bozulması için bilgiye ve deneyime ihtiyaç vardır. Büyünün bozulması için en tesirli yol Kuran-ı Kerim surelerini okumaktır. Sureleri doğru ve içten okunduğu sürece büyünün bozulmasında daha fazla etkili olacaktır. Büyüyü bozmak için bir bardak suya Felak, Nas, İhlas-ı Şerif, Ayet-el Kursi sureleri okunarak suya üflenir. Okunulan sudan üç yudum su içilerek geriye kalan suyu gusül etmek için banyo suyuna eklenir.

Sabah ve akşam olmak üzere Bakara suresinin ilk 4 ayeti ardından Ayet-el Kürsi ve son olarak Bakara suresinin son  ayetiokunarak büyü bozma işlemi gerçekleşir. Ardından 7 defa “Nas suresi”, 7 defa  “Felak suresi”, 7 defa “İhlas-ı Şerif suresi”, 7 defa “Kafirunsuresi”, 7 defa “Ayet-el Kürsi  suresi” ve son olarak 7 defa “Fatiha suresi” suresi okunarak az bir miktar tuza üflenir. Okunulan tuzu bir bardak suyla eritilerek içilir. 3 defa Salavatı Şerif getirdikten sonra 7 defa okuduğumuz sureler tekrar okunarak büyü yapılan kişinin üzerine üflenir. Zamanla büyü etkisini bırakacaktır.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. slm nasıl oluyor bu iş bana da tam buna iyticacım var da nasıl yaparız acaba yardım edecek birisi varmdır

    • Aleyküm selam kardas senin sorun neydiki? burada burak hoca var benim bildiğim çoğu insana aşk bağlama muhabbet konularında yardım etmiş kısmet açma da yapıyor bildiğim kadarıyla. Danışmak isterseniz telefon vereyim mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Cazibe büyüsü

Cazibe büyüsü

Karı Kocayı Boşandıran Büyü