in

Düğüm Büyüsü ile Bağlama

Kabala

Düğüm büyüsü en güçlü bağlama büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini uyguladığınızda karşınızdaki kişi tamamen kalben size bağlı hale gelecek ve artık siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden bu bağlama büyüsü çok fazla tercih edilir. Özellikle kişi sevdiği insana bir türlü ulaşamıyor ise düğüm büyüsü ile bağlama yaparak kısa süre içerisinde sevdiği insanın da onu sevmesini sağlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Ancak medyum büyüyü yaparken üç harflilerden yardım almaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilirler.

Düğüm Büyüsü ile Bağlama Yapımı

Düğüm büyüsü ile bağlama için medyuma gittiğiniz de bir ip üzerine büyülü sözcükler okunur ve bu ip üzerine sürekli olarak düğümler atılır. Bu düğümler kişinin kalbinin size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra düğümlü ipin mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu büyü kişinin evinde durduğu sürece etkileri kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Bu şekilde amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır. Bu düğüm büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına gireceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Düğüm büyüsü gücü büyü bir büyü olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Sadece bu büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyünün tesiri sona erer ise kısa süre içerisinde kişi normal hayatına geri dönecek ve sizden ayrılacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yenilenmesini sağlamanız gerekmektedir.

Düğüm Büyüsü Neden Yapılır?

Düğüm büyüsü ip ile yapılabilen bir büyüdür. İnsanların hayatında engel koymak amacı ile kötülük yapmak için tercih edilen büyülerdendir. Düğüm büyüsü ile insanların iş hayatında, aşk hayatında, aile hayatında huzurları bozulabilir. İşleriniz yolunda gitmez ve tamamen ne oldum der kalırsınız. Bu büyü insanların sağlık açısından ruhsal çöküntüye girmesine de neden olur. Bunun için aslında büyü çeşitleri arasında çok fazla tercih edilen büyüler arasında yer almaz. Özellikle düğün büyüsünü yaptıran kişilerinde de ruhsal manada etkileşim olabilir. Aynı zamanda kötülük amacına hizmet etmesinden dolayı kara büyüler kategorisinde yer alır.

Düğüm Büyüsü İle Bağlama Tesir Süresi Nedir?

Düğüm büyüsü tesir süresi çok önemlidir. Eğer bu büyünün tesiri sona erince kişi sizi sevmeyecek ve terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Bu  düğüm büyüsü ile bağlama yeniletilmesi için medyuma gittiğinizde büyü en başından itibaren tekrar yapılır. Büyü yeniletilme işlemi için mutlaka medyuma gitmelisiniz, kendiniz kesinlikle herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün bütün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Medyum büyü yöntemini yenildikten sonra gene aynı etki ile kişi üzerinde büyünün etkileri sürmeye devam edecek ve kişi gene size bağlı biri haline dönüşecektir.

Düğüm Büyüsü ile Bağlama Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu yüzden hiçbir büyünün bozulması için siz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Medyum kişi üzerindeki büyünün bozulması için düğümlü ip üzerindeki büyüyü üç harflilerin yardımı ile çıkartır. Daha sonra büyü bozulduktan sonra kişi düğüm büyüsü ile bağlama etkisinden kurtulacaktır ve eski normal hayatına geri dönecektir. Bu şekilde büyü yönteminin bozulmasını sağlayabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Bu yüzden de hiçbir şey yokmuş gibi normal hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam eder. Kişi büyünün etkisinden çıkacağı için sizi de sevmediğini anlayacak ve terk edecektir. Bu şekilde kişi tamamen büyünün etkisinden kurtulduğunda bir süre enerjisini toplaması gerekebilir. Büyü kişinin enerjisini çektiği için büyü bozulduktan sonra kişinin kendini toparlaması zaman alacaktır. Bunun dışında kişi herhangi bir sorun ile karşılaşmaz ve normal bir şekilde yaşamaya devam edecektir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Ben Bağlama Büyüsü Yaptırmak istiyorum ama sevgilim için değil. Benim ailemle aram yıllardır çok kötü istiyorum ki beni çok sevsinler bana böyle soğuk dabranmasınlar. Bu Bağlama Büyüsünü bu amaçlada kullanabilir miyim acaba? Bir de bana bu büyü için iyi bir medyum önerebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Başarı Büyüsü

Kilit ile Kendine Bağlama Büyüsü

Tırnak Büyüsü