in

Denenmiş Para Büyüleri

Para Büyüsü Nedir?

Zengin olmak için yapılan çeşitli büyüler vardır ve bunların bir kısmı da denenmiş para büyüleri olarak literatüre geçmiştir. Zenginlik büyülerinin uygulanış şekli ve büyü için kullanılan materyaller farklılıklar gösterir. Kimi büyülerin yapımı esnasında para kullanılırken kimi zenginlik büyüsü uygulamalarında para yer almaz. Zengin olmak için yapılan büyüler çok masum görülebilir fakat en tehlikeli büyüler arasında yer alırlar.

Zenginlik Büyüsünün Tehlikeleri

Zenginlik büyüleri ilk defa ortaçağ döneminde Avrupa’da ortaya çıkmıştır. Günümüze kadar kadim kitaplar yoluyla birçok denenmiş para büyüleri gelmiştir. Bu büyüler kişiye çok zengin bir hayat vaad eder fakat karşılığı genellikle ağır olur. İnsanlar bu büyüleri yaptırdıklarında zenginleşmeleri kaçınılmaz olacaktır fakat karşılığında kendilerinden gidenlerin buna deyip değmeyeceği soru işaretidir.

Ortaçağ döneminde Avrupalı tüccarlar bu büyüleri yaptırarak zenginleşme yoluna gitmişlerdir. Doğu toplumunda ise zengin olmak için yapılan büyü uygulamalarına rastlanmaz. İslam dünyasında kişinin kazandığı paranın bereketinin artması ya da daha çok para kazanması için dua okunması önerilir.

Zenginlik Büyüsü Uygulaması

Zenginlik büyüleri eşyaya dayalı büyüler olarak kabul edilir ve denenmiş para büyüleri kişinin bir eşyası üzerine yapılır. Kişi bir eşyasını vererek üzerine zenginlik büyüsü yaptırır ve bu eşyayı üzerinde taşımak zorunda değildir. Fakat çok iyi saklanmalıdır zira bir başkasının eline geçmemesi çok önemlidir. Büyünün tesiri kişi eşyaya sahip olduğu sürece devam eder ve kişi bu süre zarfında sürekli zenginleşir.

Üzerine büyü uygulaması yapılmak için kişinin eşyası üzerine dört gün boyunca gece ve gündüz tılsımlı sözler söylenerek eşyanın islenmesi sağlanır. İslenme, tılsımlı sözler söylenirken eşyanın dumanlı bir ateşe tutulması ile sağlanır. İsleme işlemine eşyanın orijinal rengi kaybolana kadar devam edilir. Bu isleme işinin iki farklı anlamı söz konusudur. Birinci anlamı is yoluyla kişinin geçmişinde yaşadığı fakirliğin kapatılmasıdır. İkinci anlamı ise kişinin bu büyüyü yaptırdıktan sonra alacağı kötü haldir. Zenginlik büyüleri insanları çok zengin eder fakat beraberinde getireceği çok fazla risk vardır. Bu nedenle medyumlar kendilerine bu büyü yaptırmak için gelen insanları tam yedi kez uyarmakla mükelleftir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. benim özgüvenimi sarsmayacak düşüncelerimi ve fikirlerimi hatta hayata krşı yapmak istediklerimi hayal kırıklığına uğratmayacak bir hoca arıyorum. Bana güvendiğiniz daha önce olumlu sonuçlanmış kişiler hoca tavsiyesinde bulunursa inanın çok sevinicem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Aşıklar Büyüsü

Gümüş Yüzük Büyüleri