in

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsü kişileri kendine âşık etme büyüsüdür. Genellikle bu büyü küçük yaştaki sevgililerin kullandığı bir büyü yöntemidir. Kişiler terkedilmiş ise ya da karşısındaki kişiden karşılık göremiyor ise rahatlıkla bu büyüyü yaptırabilirler. Canbar büyüsü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olup kısa sürede kişiler üzerinde etki etmektedir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü için kişiler oldukça iyi bir medyuma gitmelilerdir, büyünün tesiri kuvvetli olduğu için mutlaka cinlerle yapılacaktır. Bu büyü için kişiye ait olan bir eşyayı ya da saç telini büyücüye götürmeniz yeterli olacaktır. Bu saç teli üzerine cinler vasıtası ile büyü yapılacaktır. Büyü yapıldığı andan itibaren kişilerin davranışları değişmeye başlayacaktır. Büyü süresi boyunca cinler kişiye sizinle alakalı olarak vesveseler vereceklerdir ve kişi artık her gün sizi düşünmeye başlayacaktır. Kısa bir süre sonra kişi size ilanı aşk edecektir. Bu büyünün kalıcı olmasını istiyor iseniz mutlaka yeniletmeniz gerekecek.

Canbar Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Canbar büyüsü tesiri geçmeden mutlaka yeniletilmelidir. Eğer büyünün tesiri geçerse kişi eski davranışlarına geri dönecek ve sizden soğuyup sizi terk edecektir. Bu yüz<den büyü tesirini kaybetmeden mutlaka aynı büyücüye giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Bu büyünün daha tesirli ve uzun süreli olmasını istiyor iseniz de muskaya yazdırma yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu yöntem oldukça kalıcıdır ve daha uzun süreler boyunca tesir edeceği için büyüyü yeniletmenize de gerek kalmayacaktır. Muska üzerine yazılmış olan büyüyü kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere saklamanız gerekmektedir. Eğer kişiler herhangi bir şekilde bu muskayı bulur ve açarlarsa büyü anında bozulacaktır. Bundan dolayı da kişi artık büyünün etkisinde olmayacağı için sizi terk edecek ve eski davranışlarına anında geri dönece, sizden soğuyacaktır. Muska iyi bir şekilde muhafaza edilip kişilerin evinde durduğu sürece büyü etkisini gösterecektir.

Canbar Aşk Büyüsüdür!

Bu Canbar büyüsü ile istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz ve evlenerek ömür boyu bu kişi ile mutlu olabilirsiniz. Bu büyü cinler vasıtası ile yapılan bir büyü olduğu içi büyü bozulmadığı sürece kişi hiçbir şekilde sizden vazgeçmeyecektir ve ayrılmayacaktır. Tek yapmanız gereken büyüyü iyi bir medyuma giderek yaptırmak olacaktır.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. benden size tavsiye hem büyü bazen ters tepebilir hemde bize uygun şeyler değil ben sizin yerinizde olsam hamaylı yaptırırdım bizim burak hocaya 2. defa gelişimiz daha önce çok sevdiğim arkadaşım için yaptırdık 2 ayda celbi tuttu kız şuanda evli bende kendim için yaptırdım 1.aydayız bekliyoruz burak hoca bu işin kompedanı ondan başkasınada gidecekseniz bile kırk kere araştırın benden size demesi hocanın numarasını isteyen olursa da 0553 371 8994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Çivi Büyüsü

Kara Büyü Çeşitleri