in

Büyü Yapan Kişiler

İnsanlar yaşadıkları hayatta birçok sorunla karşılaşır. Bu sorunlarla doğal yollarla baş edemedikleri durumlarda büyülerden yardım almak isteyebilirler. Kimi insanlar ise sırf çevrelerinde bulunan çekemedikleri kişilere zarar vermek amacıyla büyü yolunu seçebilir. Sebebin ne olduğu önemli olmaksızın bu insanlar sonunda büyü yapan kişiler arayışına girecektir.

Medyum Hocalar

İnsanlara zarar vermediği düşünülen büyülerin medyum hocalar tarafından da yapıldığı bilinmektedir. Özellikle aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yapan kişiler arayışlarının sonucunda medyum hocalara yönelir. Medyum hocalar en fazla aşk büyüleri, geri getirme büyüleri, evlilik büyüsü, kısmet açma büyüsü ya da büyü bozma alanlarında faaliyet gösterirler. Medyum hocalar çalışmalarında vefk yöntemini kullanır. Bu nedenle uygulama yapacak hocanın Havas ilmine haiz olması gerekir. Ayrıca bu hocalar ebced hesabını da bilmelidir. Hazırlanan vefklerde bir takım hesaplamalar ebced hesabı ile yapılmaktadır. Medyum hocaların ruhani varlıklarla da iletişime geçme kabiliyetinin olması gerekmektedir. İster ak büyü olsun ister kara büyü olsun bütün büyü işlemlerinde ruhani varlıklar devreye sokulur. Büyüleme esnasında en çok yardım alınan varlıklar cinlerdir. Cinlerin özel yetenekleri olan bu insanlar tarafından kontrol edilebilmesi ve yönlendirilmesi daha kolaydır. Bu nedenle bütün büyü uygulamalarında cinler devreye sokulur. Ak büyülerde yardım alınan cinlerin iyi olduğu ve insanlara zarar vermeyeceği düşünülür.

Medyumlar

Medyumlardan ak büyü uygulamaları için yardım alınabildiği gibi kara büyü uygulamaları için de devreye sokulabilirler. Büyü yaptırma niyetinde olan kişi büyü yapan kişiler arayışında ise niyetine göre seçim yapmalıdır. Ülkemizde en çok uygulanan kara büyüler papaz büyüleri olarak öne çıkar. Papaz büyülerinin son derece güçlü tesirleri olan büyüler olduğu bilinmektedir. İnsanların bu kara büyü uygulamalarına çok ayırma amaçlı olarak başvurduğu görülmektedir. Bazı insanlar çevrelerinde uyumlu ve sevgi dolu ilişkilerin yaşanıyor olmasına tahammül edemez ve bu çiftin ayrılmasını sağlamak için bu kara büyü uygulamalarını yaptırmaktan çekinmez. En çok ise evli bir insana aşık olan kişiler tarafından yaptırıldığı görülmektedir. Kişi evliliğin sonlanmasını sağlayarak aşık olduğu insanın kendisine gelmesini amaçlar.

Büyü Yapan Doğru Kişiler

Malumunuz çağımız internet çağı olduğu için artık eskisi gibi tanıdık hoca var demek pek mümkün olmuyor. İnternet teknolojisi ile yakından ilgilenmek için çok ağır bir çaba sarf etmeye gerek yok. Akıllı telefonlar bu konuda bizlere kolaylık sağlıyor. Arama motorlarına girerek büyü yapan medyumlar veya büyü yapan hocalar diye arattığınız zaman karşınıza yüzlerce medyum ismi ve sitesi çıkabilmektedir. Hatta bu medyum sitelerinin hakkında daha önce yazılmış olan yorumları okumakta mümkün olabiliyor. Fakat internetten büyü yapan medyum bulmak için öncelikle medyumun daha önceki çalışmalarına göz atmalısınız. Ayrıca her medyum her büyüde etkili olabilecek diye bir şey söz konusu değildir. Mesela; aşk büyüsünde başarılı bir sonuç alan medyum ayırma büyüsünde başarılı olacak diye bir şey söz konusu değildir. Bu kapsamda aşk büyüsü yapan hocayla ayırma büyüsü yapan hocayı iyi ayırt etmek gerekir.  İnternetten medyum bularak büyü yaptıracaksanız eğer size daha önceki çalışmalarından örnek göstermesini talep ediniz. Ayrıca hepsinden öncesi resmi vergi levhasının olup olmadığını da mutlaka sorunuz.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. arkdaşlar büyü değil ancak vefk yada hamaylı yada celp gibi işlemler muska lar yaptırmak isteyen varsa burak hoca var numarası 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Gideni Geri Getiren Büyü

Para Büyüsü

Garantili Medyum Hoca