in

Büyü Yapan Hocalar

İnsanların başları sıkıştığı durumlarda büyü uygulamalarından fayda sağlamayı düşündükleri görülür ve bu uygulamaları yaptıracak medyum ya da büyü yapan hocalar ön plana çıkar. Birçok insan büyü yaptırmaya karar verdikten sonra bu büyüyü yapacak insanı bulmak için arayışa girmektedir. Bu nedenle büyülere ilgi duyan tanıdıklara sorular sorulur ya da internet üzerinden aramalar yapılır. İnternet üzerinden yapılan aramalarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu ortamda sahte medyum ve hocaların da bulunduğudur. Bu nedenle detaylı arama yapmak ve büyü yaptırmayı düşündükleri insanın tecrübelerinden emin olmak gerekir. Doğru tercih yapılmadığında ise insanların beklentilerinin çökmesi ve maddi kayıplara uğraması söz konusu olabilmektedir.

Her ne kadar büyü yapan hocalar olarak telaffuz ediliyor olsa da hocaların yaptığı bir süreç değildir. Halk dilinde büyü yapan hocalar olarak bilinmektedir. Ancak gerçek bir hoca görevini yapması için yetkilendirilmiş resmi kişilerdir. Büyü süreçleri ile ilgili olarak daha çok medyumlar ön safhada yer almaktadır. Hatta internet sitelerinde bile medyum ve ismi ile siteler açılmaktadır. Hiçbir şekilde büyü yapan hoca diye bir site bulmanız da pek mümkün değildir.

Eğer büyü yaptırmak istiyorsanız öncelikli olarak bu yaptırma eylemi üzerindeki fikir ve düşüncelerinizi sıfırlamanızı isteriz. Çünkü büyü yaptırmanın çok büyük günahı olduğu gibi çeşitli riskleri de beraberinde getirmektedir. Büyüler çoğu zaman doğru yapılsa da yanlış yapılsa da kişiden kişiye göre farklı negatif etkileri olabilmektedir. Örneğin; siz karınızı çok seviyorsunuzdur onunda sizi sizin kadar sevmesi için bağlama büyüsü yaptırırsınız bu büyü ters teperse eşiniz sizden uzaklaşmak isteyebilir.

Büyüler Sonuç Verir Mi?

Büyüler çok güçlü uygulamalardır ve kurallarına uygun olarak büyü yapan hocalar tarafından yapıldığında genellikle sonuç verdiği görülür. Çoğu insanın yaptırdıkları büyülerden fayda görmemesinin ise iki ana nedeni vardır. İlk neden büyüyü uygulayan kişi yeterince bilgi ve tecrübe sahibi değildir. Yeterli bilgisi ve tecrübesi olmayan insanların yaptıkları büyüler amacına ulaşmadığı gibi büyü yapılmasını arzu eden kişi üzerinde bazı olumsuz sonuçlar da yaratabilir. İkinci ve en önemli neden ise bu işi yaptığını iddia eden sahte medyum ya da hocalardır. Bazı büyülerde ki bunlar özellikle aşk büyüleridir gerçek niyet de büyünün tutmasında çok önemli bir rol oynar. Büyü yapılmasını isteyen kişi duygularından yeterince emin değilse ve tereddütleri varsa büyü tutmaz. Bu nedenle medyum ya da hocalar kendilerine aşk büyüsü yaptırmak için gelen insanlara çeşitli sorular yönelterek duyguları konusunda ne kadar samimi olduklarını anlamaya çalışırlar.

Medyum Hocalar

Büyü uygulamaları medyumlar ya da büyü yapan hocalar tarafından yapılır ve büyü yapan hocalar medyum hoca olarak tanımlanır. Hocaların hepsi büyü yapmaz hatta pek çoğu bu uygulamalara karşıdır. Bazı hocalar ise insanların hayrına olduğunu düşündükleri uygulamaları yapmaktan kaçınmazlar. Medyum hocalar büyü çalışması yaparken kendisinden bu amaçla yardım almak isteyen insanların niyetlerinin temiz olmasına dikkat eder. Medyum hocalar aynı zamanda Havas ilmine ve ebced hesabına dair bilgileri olan kişilerdir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Gideni Geri Getiren Büyü