in

Bir Kadını Kendinize Bağlama Büyüsü

Aşk insan hayatının olmazsa olmazlarından birisidir. İnsanlar istemsiz bir şekilde karşı cinslerine aşık olabilmektedirler. Aşkı diğer simgesi ise sevgi olarak bilinir. Aynı şekilde insan değer verdiği birisinin kendisine de aynı değeri görmeyi ister. Peki, bir kadını kendinize bağlamak için neler yapabilirsiniz? Öncelikle doğru bir yaklaşım içerisinde olmanız gerekir. Ancak tüm çabalarınıza rağmen karşınızdaki kadını kendinize bir türlü bağlayamıyorsanız bağlama büyüleri ilginizi çekiyor olabilir. Ancak her bağlama büyüsü her insanda aynı etkiye sahip değildir. Araştırmalarımıza göre bağlama büyüsü veya diğer aşk büyüsü yaptıran kişiler doğru orantıda büyülerden fayda sağladıklarını anlatmaktadırlar. Her ne kadar büyü denilince akla kara büyüler gelse de günümüzde aşk, sevgi, evlilik, geri döndürme gibi yöntemlerle kullanılmaktadır. Tabi, büyü yaptırdığınız zaman her şey istediğiniz gibi güllük gülistanlık olacak diye bir kural ya da kaide yoktur. Ne kadar candan, kalben isterseniz işte o zaman büyüyü daha da güçlü hale getirmiş olursunuz. Bizim büyü çalışmamız yoktur. Sizler de büyülere yanaşmama konusunda ısrarcı olmamalısınız. Çünkü büyülerin gerçek yüzü kadar arka planda sizi tehlikeye sokacak sonuçlarını da görebilmeyi göze almalısınız.

Kimler Yaptırabilir?

Bir kadını kendinize bağlama büyüsü adı altında çalışmaları medyum kişiler aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde bir kadın erkeği kendisine bağlamak için bu gibi büyülere başvurabilirler. Peki, kadını kendine bağlama büyüsü kimlerde etki eder, kimler yaptırabilir? Öncelikli olarak sevgililer, birisinden hoşlanan bir erkek veya evli bir çift üzerinde etkilerinin fazla olduğu söylenmektedir. Buna göre evli bir çifti baz alacak olursak eğer; evlilikleri sallantıdaysa, kadın kocasından ayrılmak istiyorsa kadını bağlama büyüsü ile koca karısını kendisine bağlı bir insan haline dönüştürebilir. Aynı şekilde sevgililer ya da bir kadını çok seven bir erkek bu işlemleri yaptırabilir. Alakasız bir şekilde yaptırılmasında ise pozitif etki yerine negatif sonuçlar alınması kaçınılmazdır.

Büyü yaptırdıktan sonra kadın erkeğe sımsıkı bağlanır ve bu ikiliyi ayırmak isteyen kişiler istedikleri gibi kolay bir şekilde sonuç alamazlar. Kadın veya erkek üzerlerindeki büyülerden habersiz olurlar. Birbirlerine sadık bir kişilik içerisinde olurlar. Tabi, böylesine güçlü büyüleri yapacak olan kişilerin alanında uzman, işinde ehil olması çok önemlidir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. benim aynı semt te birlikte büyüdüğüm çocuğa aşık olmuştum sürekli onu düşünür onunla yatıp onunla kalkıyordum o beni arkadaş gibi gördüğü için elimden de bir şey gelmiyordu mecburiyetten büyüye başvurdum araştırırken kötü sonuçları olduğunu öğrendim netten Burak hoca diye birisi ile tanıştım şansıma çok iyi bir hoca çıktı bana aşık etme için boy hamaylısı yaptı işlemim çok kısa sürede tuttu. Amacıma kavuştum arkasından çok yakın bir arkadaşım için aynı işlemi ona yaptırdık onunki de tuttu büyü yerine muska yani hamaylı yada vefk, celb gibi işlemler yaptıracaksanız Burak hocaya gidin nete her yerde numarası var ama ben gene de aramayın diye yazıyorum 5533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sevdiğine Kavuşturan Düğüm Büyüsü

Aşk Büyülerinin Yapımında Kullanılan Malzemeler