in

Bardak Büyüsü

Genellikle bağlama amacıyla yapılan bardak büyüsü bu büyüde bardak da kullanılması nedeniyle bu adı almıştır. Bağlama büyüleri ak büyü sınıfına sokulan ve aşık etmek amacıyla yapılan büyülerdir ve ülkemizde en yaygın uygulanan büyü çeşitleridir.

Bardak Büyüsü Yapılışı

Bir bardak su ve bir miktar toz şeker kullanılarak yapılan bardak büyüsü yardım alınacak hüddamın adı söylenerek tamamlanır. Bu hüddamın adı bardağa su doldurma aşamasında, şekeri kaşığa doldurma aşamasında ve şeker dolu kaşığı bardağın yanına bırakma aşamasında üçer kez tekrarlanır. Bu süre zarfında yapılan bağlama büyüsüne gereken tılsımlar okunur ve son aşamaya gelinir. Son aşamada kaşıktaki şeker suyun içine katılır ve bu işlem hüddamın ismi yine üçer kez tekrarlanarak yapılır. Büyü yapmak isteyen kişinin suyu içmesiyle işlem tamamlanır.

Bardak Kullanılarak Yapılan Büyüler

Özellikle bağlama büyülerinde bardak kullanılması oldukça yaygındır. Bağlama büyülerinde genellikle kesme şeker veya toz şeker kullanılır. Bu büyülerde esas olan da şekerin bir bardak suda eritilerek büyü yapan kişi tarafından içilmesidir. Bu nedenle bu tarz hazırlanan büyüler bardak büyüsü olarak anılır. Bardak büyüleri genellikle aşık etmek gibi masum amaçlarla yapıldığı için tehlikeli görülmez ve birçok kişi bu büyü uygulamasını kendi yapmaya kalkar. Fakat bütün büyü uygulamaları tehlike taşır zira ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılmaktadır. Yapılan en ufak bir hata veya enerjilerin yönlendirilmesinde yaşanacak bir başarısızlık büyünün negatif etkilerine büyü yapan kişinin maruz kalmasına neden olur. Bu nedenle çok basit bir uygulama olarak görülse de tüm büyü uygulamaları mutlaka bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Bağlama büyüleri içinde en etkilisi olarak kabul edilen canbar aşk büyüsü uygulanırken de bardak kullanılır. Bu büyüde tabak şeklinde kesilmiş ince hayvan derisi üzerine bir su bardağının ağzı kullanılarak çemberler çizilir. Bardak bir büyünün gerçekleşmesi için yardımcı malzeme olarak çok kullanılmaktadır ve bardaktan yardım alınarak yapılan büyüler de kısaca bardak büyüsü olarak tanımlanmaktadır. Genellikle bağlama büyüleri için kullanılan bardak, ayırma büyülerinde ya da papaz büyülerinde çok karşılaşılan bir materyal değildir.

Bardak büyüleri ile alakalı olarak bazı doğru olarak bilinen yanlışlar vardır. Bardak büyüsü ile hiçbir şekilde kara büyü yapılamaz. Ancak bazı web sitelerinde bardak büyüsü ile insanlara zarar verebileceği anlatılmaktadır. Bardak büyüsü sadece aşık etme ve bağlama için yapılıyor olsa da sevgililer, nişanlılar, evliler ve sözlü olan kişiler için yapılmaktadır. Bu büyünün amacı ise tamamen insanların birbirini daha çok sevmesi ve birbirlerine bağlı kalmaları içindir. Koruyucu bir etkisi vardır. Bu nedenle iki kişiyi ayırmak isteye insanlar büyünün koruyucu etkisiyle amaçlarına ulaşamazlar. Bardak büyüsü hakkında merak edilenleri bizlere sorabilirsiniz. Sitemizin yorum yaz kısmından merak edilenler hakkında detaylı bilgiler öğrenebiliyor olsanız da bizim bardak büyüsü yapma çalışmalarımız yoktur.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
    • iki defa başka hocalar tarfından dolandırıldım. 0553 371 89 94 numara Burak hocaya ait kendisi gerçekten işinin ehli ve güven verici birisi tavsiye istemişsiniz bende görevimi yaparak olumlu sonuç aldığım hcayı size tavsiye ettim. bilginiz olsn.

  1. bende Burak hocayı tavsiye ediyorum gerçekten işinde çok başarılı eşimle aramızdaki tahammülsüzlük hat safadaydı işin sonu boşanmak gibi görünüyordu şimdi eşim daha çok aşık bana tabiki bende ona çok bağlıyım hepsi burak hocam sayesinde oldu.

    • bende eşimle anlaşamıyordum yani yaptığımız her şey gözümüze batıyordu. Ben işsizim sürekli evde durmamdan kaynaklı sorunlar olduğunu biliyorum ama ikimizin de süt dökmüş kediye dönmemiz gerekiyor haliyle yoksa ayrılacaz. Sizin buradan yazdıgınız konu üzerinden Medyum Burak ile görüşmüştüm. Sayenizde şimdi ikimizde süt dökmüş kediye döndük. Birbirimizin hatalarını alttan alıyoruz ve mutluyuz. Birbirimizi daha çok sevmeye başladık ilk günkü gibi aşk yaşıyoruz resmen. Sizden ilham aldım teşekkür ederim.

  2. tavsiyeleriniz için teşekkürler. 3 gün önce medyum burak hocayı aradım çalışma yaptırdım. Büyü olarak yapmadı yalnız farklı birşey yaptı inşallah sorunlarımdan kurtulurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ağaç Büyüsü

Çivi Büyüsü