in

Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Bağlama Büyüsü

Ayrılan sevgililerin ya da evli çiftlerin tekrar bir araya gelmesi için tercih edilen bağlama büyülerinin güçlü etkileri vardır. Geri döndürme amaçlı yapılan tüm büyü uygulamalarına bağlama büyüsü denir. İnsanların başlama büyüsü nasıl çözülür diye sormalarına neden olan kara büyü amaçlı yapılan bağlama büyüleri de vardır.

Farklı Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri

Birçok büyü çalışması bağlama büyüsü olarak anılır. Ülkemizde en çok talep edilen bağlama büyüleri ilişkilerde muhabbetin arması için ya da giden sevgililerin geri dönmesi için yapılan çalışmalardır.

Kişiler istedikleri insanı aşık edip kendilerine bağlamak amacıyla bu büyüleri yaptırmak isteyebilirler ve bu amaçla yapılan bağlama büyüleri içinden en çok canbar aşk büyüsü tercih edilir. Güçlü etkileri olan canbar aşk büyüsü kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bağlama amaçlı yapılan büyülerde öne çıkan uygulama vefk yöntemidir. Medyum hocalar tarafından yapışan vefk çalışmalarının çok etkili olduğu bilindiği için toplumumuzda yoğun ilgi görür. Bağlanmak istenen kişinin ve annesinin adı yazılarak bir vefk hazırlanır. Aynı zamanda tarafların yıldız uyumu da incelenir ve çalışmalar bu doğrultuda yapılır. Bağlama büyülerinin bir çeşidi de ilişkiyi bitirip giden tarafın geri dönmesini sağlamak amacıyla yapılan ve başlama büyüsü nasıl çözülür diye sorduracak ölçüde güçlü olan geri getirme büyüleridir.

Geri Getirme Büyüleri

Sorunlar yaşanan ilişkiler bitme noktasına gelebilir ve taraflardan biri beraberliği bitirerek gidebilir. İlişkinin devam etmeni isteyen taraf geri getirme büyüsü yaptırarak partnerinin dönmesini sağlamaya çalışır. Geri döndürme büyüleri başlama büyüsü nasıl çözülür diye sorulmasına neden olan en güçlü bağlama büyüleri arasında yer alır. Özellikle evliliklerde yaşanan sorunlarda terk eden tarafın dönmesi ve evliliğin kurtarılması için sık başvurulan bir yoldur.

Kara büyü kategorisinde yer alan bağlama büyüleri ise tamamen art niyetli yapışan büyülerdir. Kara büyü amaçlı yapılan bağlama büyülerinde en sık rastlanan kısmet kapatma amacıyla yapılan büyülerdir. Bu yolla insanların evlenmesi engellenebilir ya da ekonomileri olumsuz etkilenerek ciddi maddi sıkıntılar içine sokulabilir. Dil bağlama büyüsü ve erkeklik bağlama büyüsü de kara büyü kapsamında olan bağlama büyüleridir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
  1. Her büyünün bazı acı sonuçları olabilir aslında bunlar bilgilendirme amaçlı olsa da bence teşvik gibi olmuş bu yazılarınız. Büyüden daha ehemmiyetli olaylar var mesela celp vefk hamaylı gibi hem de daha etkili ve muska olarak takıyorsunuz bu konuda medyumların arasında Burak hocayı tek geçerim 0553 371 8994 bu adam size yardım eder büyüye kaçmayın netice almak isteyen Burak beye gitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kocayı Kendimden Soğutma Büyüsü