in

Aşık Olduğum Kıza Büyü Yaptırmak

Aşk Büyüsü

İnsanlık tarihi kadar eski olan büyülerin her türlü ilişki türü için iyi ya da kötü niyetlerle yaptırıldığı görülmektedir. Çok geniş bir uygulama alanı olsa da büyüler çoğunlukla aşk adına yapılmaktadır. Aşk büyüleri için uygulanan sayısız yöntem vardır ve bu yöntemler için de bir o kadar sayısız malzeme kullanılmaktadır. Aşk büyüleri ağırlıklı olarak ak büyüler içerisinde yer alır fakat kara büyü uygulamaları da mevcuttur.

Kadınların daha çok büyü yaptırmaya ilgi duyduğu düşünülse de bu kanı yanlıştır ve erkekler de en az kadınlar kadar büyü yaptırmaya meyillidir. Konu aşk olunca kadınlar da erkekler de son çare olarak büyü uygulamalarından medet ummaktadır. Erkekler de elde edemedikleri kadınları elde etme amacıyla aşık olduğum kıza büyü yaptırmak istiyorum diyebilmektedir.

Erkekler Tarafından Yaptırılan Aşk Büyüleri

Aşk tek taraflı yaşandığında ve tüm çabalara rağmen karşılık görülmediğinde çok acı verici bir duygu haline dönüşebilir. Sık kullanılan kara sevda terimi de karşılıksız yaşanan büyük tutkulardan kaynaklanmıştır. Duyulan tek taraflı aşkların zaman içinde bir saplantı haline dönüşmesi ve iki tarafa da zarar vermesi söz konusu olabilmektedir.

Erkeklerin ilgi duydukları kadını doğal yollardan elde edemedikleri zaman aşk büyüleri yaptırma yoluna gittikleri sık görülen bir durumdur ve bu nedenle aşık olduğum kıza büyü yaptırmak istiyorum diyen birçok erkek bulunmaktadır.

Aşk Büyülerinin Yapılma Nedenleri

Aşık olunduğunda fakat karşı tarafa duygular söylenemediğinde, duygular söylense de karşılık alınamadığında aşk büyülerinin yapılmak istendiği görülmektedir. Zaman zaman ilişki halinde olan insanların da bu büyülere yönelmesi söz konusu olabilir. Bir erkek birlikte olduğu kadının sevgisinden şüphe duyduğunda da aşık olduğum kıza büyü yaptırmak istiyorum diyebilir. Aşk büyüleri hem karşı tarafın sevgisini kazanmak hem de yaşanan ilişkide sevgi bağını güçlendirmek amacıyla uygulanabilmektedir.

Aşk büyüleri birçok yöntemle yapılabilir fakat bu büyülerin etkili olması için ortada gerçek bir sevgi olması gerekmektedir. Bu amaçla büyü yaptırmak isteyen insanın duyguları samimi değilse veya tereddütleri varsa aşk büyüleri etkili olmaz. Medyumlar kendilerine aşk büyüsü yaptırmak amacıyla gelen kişilerin duygularından emin olmak isterler.

Sevgi Celbi Yaptırmak

Celb işlemini de kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb işlemi aynı zamanda Günah da değildir. Bu yüzden bu yöntemi kullandığınızda hem sonuç alırsınız hem de günaha girmemiş olursunuz. Celb işlemi çok etkili bir yöntemdir tamamen dualar ile uygulanır. Bu yüzden herhangi bir zararı da olmaz. Sevgilimle Mutlu olmak için ne yapmalıyım diyen kişiler celb yöntemini kullanmayı tercih edebilirler. Bu yöntemin uygulanması için de mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Kendiniz bu yöntemi uygulayamazsınız. Uygulasanız bile kesin sonuç alamazsınız. Medyuma gittiğiniz de siz de mutlaka dua etmeli ve medyum ne derse eksiksiz bir şekilde söylemeye devam etmelisin. Bu şekilde celb işlemi tamamlanır. Celb tamamlandıktan sonra bir kaç ay içerisinde etkisini karşı taraf üzerinde gösterecektir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz ve sevdiğiniz kişi ile mutlu olabilirsiniz.

 

What do you think?

Written by admin

Comments

Leave a Reply
    • dostum gerçekleşiyor tabi ki de ancak büyü olayı çok sıkıntılı bi olay medyum burak var daha önce kendisine vefk yaptırmıştım işlerimin bozuk olmasından dolayı o şekilde tanıştık sonrasında yakın bir arkadaşım için sevdiği kızı kendisine baglama için hamaylı yaptılar büyüden çok etkili boy hamaylı olarak geçiyor yaptırmak istersen yada isteyen olursa 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü